Voi p*********ä lähettää raketteja turvallisesti? Tarvitaanko suojalasit?
Raketin lähetysteline
12
185
Vastaukset
Kyllä pystyy lähettämään, happinaamari riittää turvavarusteeksi.
- Peppusilmästä
Kiitos nopeasta vastauksesta noppa. Menemme nyt Raunon kanssa lähettämään parit raketit ja padat silmästä.
- Peppusilmästä
Raketit läks silmästä ku kuha rannasta. Raunon perä nyt ihan mustana.
Noki lähtee parhaiten mäntysuovalla. Pitkästä kokemuksesta tiedän. Onnellista uutta vuotta vaan!
Mahdollisia palovammoja voi hyvin ensihoitaa meijerivoilla. Sitähän muutenkin samaan osoitteeseen spruutataan.
- tarkistakaa--
leppäsen.täti kirjoitti:
Noki lähtee parhaiten mäntysuovalla. Pitkästä kokemuksesta tiedän. Onnellista uutta vuotta vaan!
Tarkistakaa ettei ketään jäänyt hankeen makaamaan
- Peppusilmästä
tarkistakaa-- kirjoitti:
Tarkistakaa ettei ketään jäänyt hankeen makaamaan
Tämä tarkistettiin yöllä, mutta sinne jäi silti porukkaa makaamaan. Raunon takapuolta hoidettu nyt suolattomalla voilla ja hellällä suukottelulla.
Olen aina käytettavissä eheytyspalveluihin. Valitettavasti aikoinaan sinun eheyttämisesi kaatui jo ensimetreillä!
- kyykkykuseksijat
RouvaHoikkala kirjoitti:
Olen aina käytettavissä eheytyspalveluihin. Valitettavasti aikoinaan sinun eheyttämisesi kaatui jo ensimetreillä!
Miten KäkiVetelän sivupersoona voi onnistua eheytyksessä
kun kummallakin on pimpsa. kyykkykuseksijat kirjoitti:
Miten KäkiVetelän sivupersoona voi onnistua eheytyksessä
kun kummallakin on pimpsa.Mitä tarkoitit, kun kirjoitit, että heillä on vielä poikuus tallella?
- No_mutta
johan toki.
Katso tuosta ohjeet:
https://www.youtube.com/watch?v=6z_z4lKgIKU
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia.",335231Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/1442455- 1482172
Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee541957Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su1171830"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!571327Hilma Hallo-ahon kuvat julki - kiistää SSK ryhmän nimen merkityksen
Eduskunnan puhemies Jussi Halla-ahon tyttären ympärille on noussut skandaali. Lehdistö sai selville Hilma Hallo-ahon kuu1761144Sofia Belorf rehellisenä suhteen alusta Jeff-miljonäärirakkaaseen: "Hän ei..."
Sofia Belórfin elämä on tapetilla Sofia Bling Bling Dubai -realityssä. Näyttävien puitteiden rinnalla Belórf avaa elämää75995Äänestän seuraavissa eduskuntavaaleissa persuja.
Persut on ainoa puolue, joka aidosti vastustaa islamisaatiota Suomessa.314894Miten kestätte tyhmiä?
Miten usein turhaudutte tai suututte ihmisiin, joilla on matala älykkyys? Minulla tätä tapahtuu useita kertoja viikossa175840