Ookkonä saanu turpaan.

Koska ja miksi. Tuliko pahaa jälkee.
9380
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

siitäkin on jo aikaa...

Äänestä

Vastustelin poikakaveria. Tuli pahoja mustelmia.

Äänestä

kerran sain ku vein kaverin poikaystävän...
mitäs tuossa,vähän poskee jomotti ja silmäkulma mustana...

Äänestä

jotain seurusteluvammoja joskus tullu....

Äänestä

vielä. toivottavasti en saakkaan, koska lyön takasin ja lujaa.

Äänestä

Kun sitä meikä poika ei osaa pitää turpaasa aina kii kun pitäs.Viime kesänä festareilla, mut puhumalla ja toisten avustuksella (kuten aina) vältin tilanteen.

Äänestä

Mulle ei kukaan auo päätä saamatta turpaan. Kolmasti on (aiheetta) haukuttu huoraksi eikä siitä hyvää seurannut. Nain kyllä ja paljon, mutta en rahasta koskaan. Nautinto on iloni.

Joten en, en ole koskaan saanut itse turpaan.

Äänestä

TOISET TÄNÄKI WEEKENDINÄ.

Äänestä

Isosiskon kans taisteltiin teineinä pari kertaa ja kumpanaki kertana siskon nyrkki lauloi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


katugalluppi kirjoitti:

Koska ja miksi. Tuliko pahaa jälkee.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu