5x28cm/5" "mikäli et pelkää kalun kokoa se teekee hyvää/kipeetä"(naiset kuin naiset on saatu valittamaan nautinnosta!
rohkeita,kiimasia naisia miesryhmään mukaan
12
393
Vastaukset
- min667
Niinku missäpäin maailmaa ja koska? Ja miksi? Ja keitä etsitte? Ja minkälainen porukka? Ja mitkä taudit?? ;)
Olisin kiinnostunut. Jos haluatte ottakaa yhteyttä.
- Kaupunkiosoitteesi
Tässä on nyt yhteys otettu.
Miten jatketaan? - feikkiä.pukkaa35
Kaupunkiosoitteesi kirjoitti:
Tässä on nyt yhteys otettu.
Miten jatketaan?Feikkaaja asialla, katso
https://keskustelu.suomi24.fi/t/15090686/kiinnostaisi#comment-92875609 - feikkiä.pukkaa35
feikkiä.pukkaa35 kirjoitti:
Feikkaaja asialla, katso
https://keskustelu.suomi24.fi/t/15090686/kiinnostaisi#comment-92875609... siis tuo mukamas kontaktia hakenut "Kaupunkiosoitteesi" on feikki. Muuten osoitelistoja lähettelevällä häiriköllä ei olisi ollut toistuvasti tarvetta spämmätä 38v.vaimon aiempien viestien perään osoitelistojaan.
- Sano-selkeästi
feikkiä.pukkaa35 kirjoitti:
Feikkaaja asialla, katso
https://keskustelu.suomi24.fi/t/15090686/kiinnostaisi#comment-92875609Mikä ihmeen häirikkö olet. Laitat linkkiä viestiin, mikä ohjaa uuteen linkkiin. Etkö osaa ilmaista itseäsi?
- feikkiä.pukkaa79
Sano-selkeästi kirjoitti:
Mikä ihmeen häirikkö olet. Laitat linkkiä viestiin, mikä ohjaa uuteen linkkiin. Etkö osaa ilmaista itseäsi?
Linkkaan jatkossakin yhteen vinkit toiminnastasi niin että kontaktia hakevat osaavat toimia sinun ohitsesi. Ikävää jos se harmittaa sinua.
- Feikki-se-oli
feikkiä.pukkaa79 kirjoitti:
Linkkaan jatkossakin yhteen vinkit toiminnastasi niin että kontaktia hakevat osaavat toimia sinun ohitsesi. Ikävää jos se harmittaa sinua.
Eipä ole 38v.vaimo osoitettaan ilmoittanut.
Jäi poju feikkaamisesta kiinni ja poistui häntä koipien välissä. - feikkiä.pukkaa80
Feikki-se-oli kirjoitti:
Eipä ole 38v.vaimo osoitettaan ilmoittanut.
Jäi poju feikkaamisesta kiinni ja poistui häntä koipien välissä.Höpsis. Näyttää 38v.vaimo osoite löytyvän kyseisen henkilön profiilista ihan ylimmältä riviltä, minkä nimimerkkiä klikkaamalla heti näkee. On näköjään suomi24 - osoite eli helposti pääteltävissä nimimerkistäkin. Aika paljon työtä näytät tekevän yhden ainoan nimimerkin häiritsemiseksi floodauksinesi.
Ymmärräthän että sinun häiriköintisi on palstalla jo pitkään ollut selvä merkki siitä, että joku nimimerkki on oikea ja sen sähköpostiosoite on toimiva. Joudut jatkossa häiriköimään myös feikki-ilmoituksiasi ja laittamaan feikkiosoitteesi listoillesi korjataksesi tilanteen. - Feikkaaja-se-on
feikkiä.pukkaa80 kirjoitti:
Höpsis. Näyttää 38v.vaimo osoite löytyvän kyseisen henkilön profiilista ihan ylimmältä riviltä, minkä nimimerkkiä klikkaamalla heti näkee. On näköjään suomi24 - osoite eli helposti pääteltävissä nimimerkistäkin. Aika paljon työtä näytät tekevän yhden ainoan nimimerkin häiritsemiseksi floodauksinesi.
Ymmärräthän että sinun häiriköintisi on palstalla jo pitkään ollut selvä merkki siitä, että joku nimimerkki on oikea ja sen sähköpostiosoite on toimiva. Joudut jatkossa häiriköimään myös feikki-ilmoituksiasi ja laittamaan feikkiosoitteesi listoillesi korjataksesi tilanteen.Ja sinä lankeat tuohon petkutukseen!
Taitaa se yksi taas hihitellä. Vie teitä kuusi-nolla. - N38vuotta
Kaupunkiosoitteesi kirjoitti:
Tässä on nyt yhteys otettu.
Miten jatketaan?Pistäkää viestiä!
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vesikin maksaa, miksei hengitysilma?
Jatkuvasti itketään ettei ole rahaa mihinkään, mutta tilastojen mukaan rahaa on enemmän kuin koskaan, joten miksei asial11586Satuolennoista tarinointi ei kuulu peruskoulun tehtäviin
Opetustunteja on muutenkin käytössä vain rajallinen määrä. Eli nämä satuhommat koulun ulkopuolelle vapaaehtoisiin harras991517Lahkokasteen ja kristillisen kasteen erot
Raamatun mukaan Kristillisessä yhdessä kasteessa Jumala pesee ja puhdistaa ihmisen sydämen ja poistaa perisynnin kirouks4221051Suomalainen perheenisä vaatii Suvivirren esittämisestä hyvityksiä
Itse lapsena uskonnonopetuksesta vissiin traumoja saanut ihka suomalainen (!) perheenisä vaatii Espoon kaupungilta korva208978- 124849
Heikki Paasosen Marita-vaimo jätti tunteikkaat jäähyväiset: "Tällä kertaa me..."
Heikki Paasonen on naimisissa Marita Paasosen (os. Alatalo) kanssa ja heillä on kaksi pientä lasta. Nyt koitti aika jätt2797Kuka omistaa keltaisen vanhan aravan?
Pitäs saada rakennuksen omistajaan yhteys, rappukäytävät on siivottomassa kunnossa. Hiekkaa ja roskia rappusissa, lisäks29770Pirkanlinna yleisötapahtuma
Oli todella hyvä tilaisuus. Ja EERO. L. Aivan mahtava tyyppi. Veti rennosti ja asiallisesti. Ja yleisöltä hyviä kysymyks42751- 7734
- 61710