Iski vanhoilla päivillään itselleen nuoren daamin!
Mitäs suvakki sihen?
Danny on kova jätkä!
7
263
Vastaukset
- armiaav
Mutta ei pysty sitä panemaan. Iso-Danny on nykyisin Löysä-Danny.
Frederik hoitelee Dannyn puolesta panohommat!- Nomikäpäettei
Kyllä tuollaista on mukava puristella vaikka ei panemaan pystyisikään:)
- gfbnvhgyujm
On se kova mies tuo Danny vieläkin . Katselin tv:tä niin siellä se maata röhnötti jonkun lesbon kyljessä. Siinä on Reetullekkin yrittämistä.
- too.oId
Liian vanha akka suvakeille, nehän panee vain lapsia.
- NuortaVirstaaVäännettävä
Ilkka käy katsastamassa nuorempia artistiplikkoja tv-ohjelmassa. Mukana ainakin toinen PMMPpi ja työväenlauluja esittänyt tyttö, jonka orkesterin nimeä en juuri nyt muista. Siihen kuului kuitenkin se Helsingin yksi pormestarikin.
- komea_filosofi__
Parasta on, että rahalla ei tällä kertaa ollut merkitystä
- Jeeep
Joo on se danny todella tosi kova äijä.Treenatun näköinen mies ja pääkallokorut kruunaa nuorekkaan kokonaisuuden.😂
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.
Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse93762SDP:n kansanedustaja Nazima Radmyar uhriutuu somessa saamistaan viesteistä.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011854410.html Miksi Razmyar ei kestä kansan palautetta oikean kansanedustajan tavo1983656Muistatteko kuinka Marinin hallituksen aikaan kansalaisilla oli varaa kuluttaa?
Tavallisella perheelläkin oli rahaa käydä sääännöllisesti ravintoloissa syömässä, koska vahvat ammattiliitot olivat neuv1303382Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky713352Korpelanvaara
Korpelanvaaran alle tulee uusi hevosurheilu keskus monen miljoonan investoinnit202220Muistatteko kuinka Marinin hallituksen aikaan kansalaisilla oli varaa kuluttaa?
Tavallisella perheelläkin oli rahaa käydä sääännöllisesti ravintoloissa syömässä, koska vahvat ammattiliitot olivat neuv251778- 341555
- 321471
- 921423
- 151343