FIKSUJA nuoria löytyy noinkin paljon.
https://www.ilkka.fi/1.2510152
Huhtasaarelle runsaat 7 pros. nuorisovaaleissa
5
<50
Vastaukset
- puolikas.aate
Laura Huhtasaari persuineen ei ole kommentoinut sanallakaan maamme venäläisongelmaa joten tällaista puolikkaan aatteen jengiä ei kukaan suomalainen voi äänestää.
Migrin mukaan viimeisen 6 kk aikana 7000 venäläistä olisi saanut oleskelupaikan Suomesta, joten kyse on massiivisesta ongelmasta.
Paljon massiivisemmasta kuin lähi-idän pakolaiset.- fikuri
Onkos joku muu kommentoinut?? Masa? :D
- kerro.kerro
fikuri kirjoitti:
Onkos joku muu kommentoinut?? Masa? :D
Myykö Masa itseään maahanmuuttokriittisenä kuten Laura Huhtasaari?
- Työopettaa
Niillä venäläisillä on yleensä työpaikat , kun ne tulee tänne.
Ei tarvitse pelätä, että raiskaavat, tai käyvät torilla puukon kanssa kimppuun.
Eivät ole vaatimassa moskeijoita ja ilmaista parempaa ruokaa.
Eivät vaadi naisia pukeutumaan kaapuihin ja hellan ja nyrkin väliin.
Ovat monesti korkeasti koulutettuja jne.
Tällaisia ihmisiä Suomi tarvitsee, jotka tulevat töihin ,osaavat ammattinsa ja vieläpä käyttäytyvät maassa maan tavalla.
- Suvakkien-Takiaiset
Tulos on jo arvattavissa.
.
Koulut on aivopesuloita, joissa mistään tietämättömiä manipuloidaan kannattamaan äänestämään sellaista, josta ne eivät ymmärrä tuon taivaallista.
.
Lasten pitää antaa olla lapsia, heitä ei pidä sotkea politiikkaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kelekkakisat
Mikä vakava onnettomuus sattunut kisoissa. On peruttu koko kisat. Pelastuskopteri näytti käyvän paikalla.2110935- 408207
- 1255245
- 1433646
- 693558
Virkamiehille tarvitaan tuntuvat palkankorotukset
Naistenpäivänä on syytä muistuttaa, että virkamiehen euro on vain 80 senttiä. Palkat tulee saattaa samalle tasolle yksi353514- 333157
- 552519
Olisipa saanut sinuun
Tutustua paremmin. Harmi että aloin lopulta jännittämään kun näytit tunteesi niin voimakkaasti ja lähestyit niin voimaak352011- 281786