Mihin minä voin sitten sanovan menevän tanssimaan miehelle? Tarvitsen uuden peitetarinan. Apuaaa
Latosaari sulkemassa ovensa
27
1222
Vastaukset
- aukitalvellaki
Sano miehelles tää meet Luhurikkahan joraamaan.....
- Hfjbvj
Tai kaverin luo yökylään.
- Retarted
"sanovan menevän tanssimaan miehelle" Mä haluan samoja mömmöjä ku sulla.
- ties-vaikka-kuortaneella
Vielä on tansseja Latosaaressajoten otetaan ilo irti viimeiseen pisaraan asti! Keväällä alkavat Luhurikan tanssit ja järjestäjä on Lapuan sanomissa luvannut, että tanssit jatkuvat, mutta ei sitä että missä.
Juurikin näin, jalalla koreasti ja sen päälle vällyt pemisemään. Yksikään järvi, joki taikka meri ei ole soutamisesta kuivunut. Käytön puutteesta kyllä uimarannat liejuuntuvat, lammet soistuvat ja umpeutuvat. Vain vierivä kivi ei sammaloidu!
- Viuhahdusvieköön
Tänään latosaareen koko illaksi !!!
- Latosaari
Onko ladossa tänään tangovapaata?
- Anonyymi
Eikö sieltä sussukka löydy rekistöröity tai rekisteröimätön
- Huhhuuu
Aina vapaata.....varattu tai ei
- Mitäoli
Mitäs siälä oli
- Eimitääno
Ei yht mitään.
- Eiootanssia
Ei ollut vauhtia..
- vauhti-ville
Sulla vaan ei ollut tarpeeksi pohjia. Ravintolan juomista ei tuu miksikään, korkeintaan kunto pysyy yllä.
- vauhti-ville
Spiidiä sen olla pitää!
- Ejjej
Voiko näihin tuuminkiihin ny oikeen luattaa?
- Vals
Tänään latosaareen valssaamaan
- Latosaari
Onko tänään pirskeet?
- Vimpankerran
Se on kuulkaas vimoset latosaarihöysteet.
- taivaikkasekakuoroon
Menkää vaikka Menkijärvelle! Siellä ne muutkin käyvät!!!
- hiljaayössä
Tänään jos meet Latosaareen viimeisille tansseille pääset ja saat ilmaisen lipun Luhurikan avajaisiin vai oliko se äitienpäivä lauantain tansseihin...Ei muuta ku joraamaan vaan !!!!
- KnullareBörje
Joraamaan ja poraamaan.
- apua-virkiä
Latosaaren poraukset on porattu.
- Kamala
Jo on Ainakin.
- Anonyymi
Huomenna auki kukas lähtee mukaan?
- Anonyymi
Voi harmi.
- Anonyymi
Hyvä hyvä!!
- Anonyymi
Voi harmi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Häiriköinti
Sinä joka rälläsit viime yönä aamuun klo. 00 :04 koulun pihassa ja pitkin kyliä. Rekkari ylhäällä. Terv. Kerrostalon as973674Askanmäessä Huippu esitys
Kävimme Ystävien kanssa Askanmäen kesäteatterissa. Kaikki tykättiin esityksestä aivan valtavasti. En varmaan koko vuonna313190- 583155
- 612945
Kerro jotakin hauskaa. :)
Kirjoita jotakin mukavaa vaikka kaivatustasi. :) Ei törkytekstejä kiitos. :)642807Mä sanon tän suoraan.
Se on sun käytös mikä ajaa pois. Et välitä muitten tunteista kun omistasi.652755On olemassa tiettyjä sääntöjä!
Ja jos aiot pärjätä mun kanssa niin teet vain niinkuin mä sanon. Mieheltä Naiselle632494Pohdinttavaksi
No siis, saiko yrityksen toimitusjohtaja potkut vaiko älysi ihan itse jättää nimellisen tittelin ettei maine enää enempä802311- 452152
- 692148