Jahas! Onko kukaan kokeillut betonivibraa seksuaalisiin tarkoituksiin?
betonivibra
RemonttiReino
3
988
Vastaukset
- FiniDalth
Siis jormatat kunnon lätkällä? Kuinka se tapahtuu kerro toki lisää.
- RemonttiReino
Siis suurtaajuus sauva kysymyksessä,
- homohermanni
Työmaalla ylitöissä jannujen kanssa harva se ilta. Mesu aina vinkuu kun betoniin jää ruskeita renkaita muuten suosittelen muistakaa tarpeeksi syvältä et lähtee ilmat poijes ja tarpeeksi pitkään.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka Purra lupasi Suomen kansalle 1 euron bensaa, hinta nyt 2 euroa
Vasemmistolaisen Marinin hallituksen aikana bensa ei maksanut kuin 1,3 euroa litralta. Ministerin pitäisi perustuslain m3945917- 805288
Rakkaalle miehelle
Terveiset rakas. Ikävä on edelleen. Suru valtaa sydämen, kun en saa lähestyä sinua. En saa vastauksia, en soittoa, viest484316- 523921
- 523709
SDP:n kansanedustaja Nazima Radmyar uhriutuu somessa saamistaan viesteistä.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011854410.html Miksi Razmyar ei kestä kansan palautetta oikean kansanedustajan tavo1623400Muistatteko kuinka Marinin hallituksen aikaan kansalaisilla oli varaa kuluttaa?
Tavallisella perheelläkin oli rahaa käydä sääännöllisesti ravintoloissa syömässä, koska vahvat ammattiliitot olivat neuv1003164Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky503148- 432269
- 492195