Äitiseni tuleeko lahkosi taas

Kostamaan jos et saa tarpeeksi huomiota, rahaa ja pidettyä minua lahkosi käytössä? Eikö Leena Heidin kanssa ok saanut oikeutta? Miten Katja, tarviiko vähän lisäapua vai pelkkää rahaa? Etkö halua ottaa unilääkkeitä, lahkounet ja penis on parempaa? Vieläkö haaveilet siitä T:stä vai oliko J mies?
057
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset

Vanhimmat

Ei vielä vastauksia

Aloittaja odottaa vastauksia. Kerro oma näkemyksesi ensimmäisenä.

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


oletkomitenhyvä kirjoitti:

Kostamaan jos et saa tarpeeksi huomiota, rahaa ja pidettyä minua lahkosi käytössä? Eikö Leena Heidin kanssa ok saanut oikeutta? Miten Katja, tarviiko vähän lisäapua vai pelkkää rahaa? Etkö halua ottaa unilääkkeitä, lahkounet ja penis on parempaa? Vieläkö haaveilet siitä T:stä vai oliko J mies?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu