Huhtasaaren keskeyttäminen jatkuu edelleen tässäkin haastattelussa. Kaikki muut saavat vastata kysymyksiin rauhassa, mutta Lauran puhetta häiritään ja keskeytetään.
Kyllä voi jo sanoa tätä käytöstä vihakaytökseksi ja ylen toimittajia ammattitaidottomuudeksi.
Kyllä pelko on suuri siitä, että Laura voittaa.
Taas jatkuu
13
89
Vastaukset
- KENELTÄ
Käsky oli
- Paninmyöskinmerkille
Huomasin saman asian.
- ihmettelijä-
onko MTV3:n lähetyksessäkin YLEn toimittajia
- ppaapp
MTV3 saa hallitukselta miljoonia rahaa, mikä tekee siitä hallituksen äänenkannattajan, toimittaja kuin toimittaja, olipa ylellä tai mtv:llä ajavat samaa agendaa.
Nykyisin kaikki televisiokanavat ovat rahoituksellisesti hallitukseen sidottuja. Ehkä Alfa tv on poikkeus, en ole varma.
- Ken.tietää
Turhaan keskeyttävät.
Peli on menetetty.
http://www.kansangallup.fi/52/ - 154
Mikä se ämmä siellä haastattelee ja keskeyttää koko ajan? Ei viitsi edes katsella.
- Ottaa.päähän
Samaa mieltä. Kyllä on ikävää katseltavaa varsinkin kun haastattelija ei toiminut tasapuolisesti.
- boikotoija
YLE boikottiin
- perseestäonmtv
Juuri noin , puheenvuoro evättiin kokonaan , kun ei vastannut välittömästi toimittajan kysymysaiheeseen , kun Haavisto menetteli samoin sai jatkaa asian viesestä pitkään ilmann huomautusta , saatikka puheenvuoron eväämistä.
- Mtv3KerjääRahaa
MTV3 kerjää Suomen valtiolta eli Suomen veronmaksajilta rahaa.
MTV3 on valtionapujen varassa, joten niiden on pakko mielistellä valtaapitäviä:
nykyistä petturi-hallitusta, Sipilä-Orpo ja Niinistöä ja sitä EU-Kataista.- muistelenpanäin
Eikö Mtv saa(KIN) jo kolme miljoonaa veronmaksajien rahaa toimintaansa.
- ggnb
Huhtasaarelta kyseltiin ja ei annettu taasenkaan vastata.
Puhuttiin päälle ja otettiin jo seuraavaa kysymystä.
Eipä silti Laura Huhtasaari on saanut jo ääneni. - VainparastaSuomelle
Hävettää Merja Ylä-Anttila (o.s. Kivinen). Tunsin pienenä hänet. Asui Hämeenlinnassa.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martina oli sarjassaan tänään 32.
Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.2081713Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?
Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai1031701Stepuli itkee facessa
Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä1031609Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.
Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.2541413Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.
Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.1341370Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.
Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii466926Minä menetän sinut kokonaan
Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.50926Onpas Martina valinnut sopivan laulun
Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa115895Veikkauksia milloin Venäjä hyökkää Suomeen?
Veikkaan että se tapahtuu nopeasti, ehkäpä jo kesäkuussa. Suomi 5,5 miljoonan harvaan asuttu maa. Venäjä ei tarvitse suurta joukkoa Suomeen, joten kai296862Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.
Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse347822