Väyrynen kansan presidentti

Maanläheinen Suomea puolustava ehdokas. Aivan ilmeisesti uusi tuleva presidenttimme.

Noussut yksin vääristä alaspainamisista. Suomalaista sisua löytyy. Oikea leijona Suomen puolesta.

Koko kansan presidentti.

Kiitos Paavo
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Pieneksipä on Suomen kansa kutistunut ?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


leijonamieheksi kirjoitti:

Maanläheinen Suomea puolustava ehdokas. Aivan ilmeisesti uusi tuleva presidenttimme.

Noussut yksin vääristä alaspainamisista. Suomalaista sisua löytyy. Oikea leijona Suomen puolesta.

Koko kansan presidentti.

Kiitos Paavo

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu