Hei,
Tällaista tiedustelen, kun ei saa kiinni jostain syystä maajohtajaa, eikä toimistoltakaan kukaan vastaa, että milloin tämän Onecoin Master Cardin konvertoiva ominaisuus kytketään päälle?
Näin luvattiin aikanaan, ja kun kävin äsken Seolla, niin kortti ei kelvannut! Eikös sen nyt pitäisi jo alkaa toimimaan pikkuhiljaa, nimenomaan niin luvattiin, että Masteri muuttaa automaattisesti tilillä olevat coinit eri valuutoiksi?
Pahus sentään, piti ostaa vähän evästä, lihapiirakkaa ja palan panikkeeksi litra asidofilus piimää, mutta ei onnistunut. Niin kovasti huikoo!
Kysymys Master Cardista
LihapiirakkaJäiSeolle
2
171
Vastaukset
- Niissevaameni
Taitaa olla kuule aika katkoo se saksilla. Ja Tommin saa kyllä kiinni facesta jos riittää pokeria kysellä
- HäjytTuloo
Miksi ei riittäisi pokeria kysellä??
Se on kulles se TOMMI jonka pitää olla kusi sukassa, eikä sen ketä Tommi on huijannut.
Tommin on nyt parasta pysytellä poissa hiljaisemmilta kujilta, ja käytellä vain pääväyliä.
On meinaan sillä lailla, että on aika puhua, ja on aika pitää puheensa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martina oli sarjassaan tänään 32.
Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.2081713Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?
Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai1031701Stepuli itkee facessa
Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä1031609Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.
Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.2541413Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.
Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.1341370Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.
Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii466926Minä menetän sinut kokonaan
Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.50926Onpas Martina valinnut sopivan laulun
Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa115895Veikkauksia milloin Venäjä hyökkää Suomeen?
Veikkaan että se tapahtuu nopeasti, ehkäpä jo kesäkuussa. Suomi 5,5 miljoonan harvaan asuttu maa. Venäjä ei tarvitse suurta joukkoa Suomeen, joten kai296862Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.
Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse347822