Nyt Suolinkainen-24 ylläpito deletoi kaikki viestit joissa mainitaankin Laura Huhtasaari millään tavalla.
Tämäkin deletoidaan, koska kerron että Laura on oikein hyvä ja varteenotettava presidenttiehdokas.
Tämä viesti halutaan vaieat nyt Valtamedian voimalla. Laura menossa toiselle kierrokselle, ja that's it folks.
Jos Huhtasaaren sanoo, ketju lähtee heti
9
165
Vastaukset
- hhff
Uskon myös Lauran toiseen kierrokseen.
- eteenpäin_Suomi
Laura saa paljon enemmän aikaiseksi kuin Paavo, koska Laura on paljon nuorempi ja nykyaikaisempi kuin Paavo. Paavo on jymähtänyt vanhoihin aikoihin. Äänestä Laura jatkoon niin Suomi menee eteenpäin.
- Vallanvoima
Vallanpitäjien ja valtamedian voima. On suuri. Muistakaa: Meillä ei ole kuin yksi media. Ja se on valtamedia. Muiden medioiden eteen. Meidän ei tule polvistua.
- Sensuuria-
Täältä poistuu viestejä, jos kehuu Laura huhtasaarta!
- bgtthhthth
Ai että sitä peppukipua kun Laurasta tulee presidentti.
- Selevää
Ei tule toista kierrosta, kun Laura saa 55% äänistä!
- Persut_hirteen
Ei natseja presidentiksi!
- LH_5
Nyt on tulossa kaikkien aikojen jytky.Laura_Jytky...!!!
- Suosikit-säilyy
Haataiset ja Torvaldsit kannatusilmoituksineen saa näämmä olla. Mutta valtaosa Lauraa koskevista viesteistä lähtee alla puolessa tunnissa.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martina oli sarjassaan tänään 32.
Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.2081699Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?
Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai1031664Stepuli itkee facessa
Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä1011576Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.
Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.2541409Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.
Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.1341368Minä menetän sinut kokonaan
Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.48906Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.
Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii453904Onpas Martina valinnut sopivan laulun
Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa115890Veikkauksia milloin Venäjä hyökkää Suomeen?
Veikkaan että se tapahtuu nopeasti, ehkäpä jo kesäkuussa. Suomi 5,5 miljoonan harvaan asuttu maa. Venäjä ei tarvitse suurta joukkoa Suomeen, joten kai293845Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.
Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse347820