Kokoomus laittaa Kallion viherhippityöttömätkin töihin vastineeksi sossurahoistaan.
Kokoomus alentaa veroja.
Vasemmisto nostaa niitä ja kutsuu koko maailman mälläämään rahoillani ja se on kuulemma oikein koska olen valkoinen heteromies.
Verotaakan alla kituva duunari kiittää Kokoomusta ja äänestää jatkossakin Suomen suurinta ja parasta, Kansallista Kokoomusta.
Kokoomus, paras työväenpuolueemme
pummit.kuriin
2
<50
Vastaukset
- sitäsajotajaniineespäin
Se on hyvä , että laittaa viher kommarit töihin , että saadaan rahaa jolla elätetään maahantunkeutuneet pakoloiset joita ovat tänne halunneet.
- Virkaintoinen
Muistettakoon, että kookoomus on se, joka maahantunkeutujat on tänne kutsunut ja majoittanut.
.
Töihin kokoomus ei kuitenkaan kuffarille tunkeutujoita saa millään. Siksi omat kansalaiset on laitettava pakkoutöihin, ettei rahat lopu niin kokoomukselta, matuilta ja miljoonalta valtion elätiltä, jolla en tarkoita työttömiä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kelekkakisat
Mikä vakava onnettomuus sattunut kisoissa. On peruttu koko kisat. Pelastuskopteri näytti käyvän paikalla.2811133- 498677
- 1375415
- 1443714
- 693608
Virkamiehille tarvitaan tuntuvat palkankorotukset
Naistenpäivänä on syytä muistuttaa, että virkamiehen euro on vain 80 senttiä. Palkat tulee saattaa samalle tasolle yksi353574- 403298
- 572618
Olisipa saanut sinuun
Tutustua paremmin. Harmi että aloin lopulta jännittämään kun näytit tunteesi niin voimakkaasti ja lähestyit niin voimaak532190- 281826