Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Siemensyöksy

Olen 14v poika. Olen kerran saanut siemensyöksyn ja sitäkin tuli vain 1cm ja se valui ja tippui. Tästä on aikaa 2-3kk. Onko normaalia etten ole sen jälkeen saanut?
2153
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Karvat on alkanut jo kasvaa jo kauan sitten. Ja muut murrosiän asiat muttei äänenmurrosta eikä siemensyöksyä paitsi kerran. -AP

Äänestä
  • Nyt kannattaa ajaa karvat pois..ja nauttia posliini kullista,,, sen jälkeen valuu taas ihanasti

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


poikakyselee kirjoitti:

Olen 14v poika. Olen kerran saanut siemensyöksyn ja sitäkin tuli vain 1cm ja se valui ja tippui. Tästä on aikaa 2-3kk. Onko normaalia etten ole sen jälkeen saanut?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu