Q2 ei ole vielä lähelläkään ja täällä jo ulistaa paniikissa. Koittakaa apinat tajuta, ettei tämä ole mitään höpöhöpöä! Aivan kohta mennään pörssiin ja siellä kolikon arvo moninkertaistuu.
Mitä täällä panikoidaan?
3
199
Vastaukset
- PonzipaPonzi
Missä pörssissä? Ottaisiko Helsingin arvopaperipörssi Onecoinin... arvasit oikein.. EI OTTAISI!
Eikä mikään muukaan pörssi ottaisi, joten lopettakaa se unten näkemisenne.
Koini on kuollut ja kuopattu jo kauan sitten.
PS: Mitä järkeä millään pörssillä olisi ottaa koineja?
Koineja varten on ihan omat välitysliikkeensä, mutta sinne päästäkseen PITÄÄ OLLA LOHKOKETJU, JA OIKEA KOINI kuten Ethereum, Bitcoin tms.
ONECOIN ei ole YHTÄÄN MITÄÄN! joten sen kanssa ei voi muuta tehdä kuin menettää rahansa, jos siihen sekoaa.- ParroSetä
Ilkeää epäilyä, maailman nopeimmin kasvavaa yritystä kohtaan. Tri Ruja hermostuu todella!!
Nettipoliisi on pian kotiovellanne. Ruja ei salli tätä roskaa. ParroSetä kirjoitti:
Ilkeää epäilyä, maailman nopeimmin kasvavaa yritystä kohtaan. Tri Ruja hermostuu todella!!
Nettipoliisi on pian kotiovellanne. Ruja ei salli tätä roskaa.Se on muuten maailman NOPEITEN kasvava yritys!
Frank Ricketts ei luovuta!
https://youtu.be/VpOXHw9Nvxc
Frankilla on vielä potkua! Älkää Suomen koinistit vielä luovuttako vaan rohkaiskaa itsenne! Kaikki ei olekaan mennyttä. Frankille voitte lähettää lisää rahaa ja kas kummaa, onecoin elää ja porskuttaa jälleen! Koirat haukkuu ja karavaani kulkee.
Koinistit, rinta kaarelle!
MUAHAHAMUAHAHAMUAHAHAHAAA
Poijjat!! Taasen!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martina oli sarjassaan tänään 32.
Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.2081726Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?
Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai1031723Stepuli itkee facessa
Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä1031635Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.
Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.2541416Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.
Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.1341372Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.
Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii472941Minä menetän sinut kokonaan
Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.50934Onpas Martina valinnut sopivan laulun
Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa115896Veikkauksia milloin Venäjä hyökkää Suomeen?
Veikkaan että se tapahtuu nopeasti, ehkäpä jo kesäkuussa. Suomi 5,5 miljoonan harvaan asuttu maa. Venäjä ei tarvitse suurta joukkoa Suomeen, joten kai297869Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.
Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse347823