tuleeks runkkaamisesta oikeesti sokeeks????? apua!

tekeemieliniinkovasti

eilen kokeilin runkata ekaa kertaa ja muistin että kirkossa sanottiin että jos masturboi niin tulee sokeaksi koska jumala ei tykkää??? musta tää tuntuu epätodennäköseltä koska mun kaveri sano et se runkkaa 1-3 kertaa viikossa ja sil on parempi näkö ku mulla

9

1956

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • runkkukulli

      tulee ja kädetkin tulee karvaseks

    • Runkkupoika

      Jos runkkaat 20 kertaa päivässä voi tulla sulle probleemia riippuen tietysti sun ijästäsi. Mutta kun on mittarissa 18 ja siintä yli ei ole sillä määärällä mitään merkitystä. Mulla on kokemusta kun olen muiden leluna ollut tosi monta kertaa. Kotona aamu runkut. Koulussa toiset pojat jolle maksan suojelu maksua, Eli ne runkkasi minua. Sitten koulun jälkeen vanhemmalle miehelle ja sekin runkkasi mut. Sitten kotiini ja 3-4 kertaa viikossa tuli äitini sisko meille, Ja se oli mulle taas runkkausta luvassa.
      Kun vihdoin pääsin sänkyyni ei tehnyt yhtään mieleni runkata kun tiesin että kohta on aamu ja hommani jatkuu samana.

      • runkrunk

        Ookkonää runkkari?


    • Anonyymi

      Kyllä se on totta. Kadota pyhän tiedon, eli tulet sokeaksi, jos runkkaat.

    • Anonyymi00007

    • Anonyymi00008

      Kaikkeen satuiluun sinäkin uskot :D :D :D

    • Anonyymi00009

      Ja sitten voi käydä niinkuin meille monille on käynyt että oma käsi alkaa tuntua paremmalta ja unohdat naiset.Paitsi tietokoneen näytöltä.

      • Anonyymi00010

        Oma handu on parenpi kun naapurin leskirouvan postiluukku. Melko terävät reunat. Ja vihanen terrieri kullinnupissa heti kiinni.

        Kunnon peukalo-ote, puristusta, ja kitkaa peliin. Kyä se siitä nalli irtoaa.

        T . Sivari-Aapo 31v


    • Anonyymi00011

      Parempi että pidättäydyt masturboinnista. Sillä ajatuksesi ovat selkeämmät ja pysyvät Jumalassa ja pyhityksessä

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala

      Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka
      Maailman menoa
      93
      2566
    2. Kyläkauppias ajoi kännissä töistä kotiin

      Ei edes kallis auto estä humalassa ajamista, vaikka luulisi alkolukko olevan sellaisessa jo vakiovarusteena. https://ww
      Maailman menoa
      92
      1526
    3. Tiedän satavarmasti ettet tule koskaan

      Uskaltamaan mitään. Ei me tulla edes näkemään koskaan.
      Ikävä
      67
      1485
    4. EU komissio - EU-elpymisrahoja voidaan käyttää TILAPÄISESTI väärin!

      Espanja ohjasi miljardeja euroja – Nyt EU-komissio teki yllättävän paljastuksen Skandaaliksi noussut Espanjan EU-rahoje
      Maailman menoa
      13
      1218
    5. Miks me oikein

      Rakastuttiin vaikka kaikki on mahdotonta?
      Ikävä
      81
      953
    6. Kiitos upeasta palvelusta kukkamyyjä

      Kiitos sinulle upea kaunis kukkamyyjä Kuhmon torilla 🌹 Upea iloinen asenteesi ja kaunis hymysi pelasti päiväni ❤️ Jäi
      Kuhmo
      17
      952
    7. Miehet trikoissaan

      On se kauhian näkköistä, kun miehet tiukossa trikkoissa juoksentelloo ja mulukku paestaa trikkoijjen läpi. Kahtokkee pe
      Suomussalmi
      39
      848
    8. Ratikka Turkuun

      Ei hyvä. Ja syy on siinä , kukaan ei osaa suunnitella oikeaa reittiä. Pitää huomioide, kiskoja sijaintia ei voi muutta
      Turku
      112
      841
    9. Nainen, mikset lähetä

      miehelle viestiä? Tiedän, että sulla on asiaa ja kysyttävää.
      Ikävä
      54
      793
    10. Rakastan sinua

      Yhä.
      Ikävä
      30
      726
    Aihe