Ja minä iloitsen tästä kehityksestä. Onko se arabien ja afrikkalaisten vika jos Suomen ämmä ja alkoholiin mieltynyt ukko ei halua lapsia?
Suomi ei tule enää koskaan olemaan vitivalkoinen
Hercule.Poirot
693
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Se on suomalaisten äänestäjien vika, että äänestävät ahneet ja lyhytnäköiset mokuttajat hallitukseensa. Itseään saavat kiittää suomen islamisoimisesta ja "monikultturistamisesta".
Ei se sitä tarkoita, että jos naapurin pariskunta ei tee lapsia, niin naapureiden pitäisi niitä heille tehdä. Suomalaiset pärjäävät kyllä omin lapsin ihan hyvin, ei tänne tarvitse tulla niitä muiden tekemään. Kansalaisia olisi vähemmän, mutta niin olisi kulujakin, ja hiilijalanjälki huomattavasti pienempi.
Missä on määrätty, että Suomessa täytyy asua n. 5miljoonaa ihmistä, vähempikin riittää kuten 100 vuotta sitten, olisi tosiaan ekologisempaa, luonto kiittää.
Kuten tuossa jo joku sanoi, vähemmälläkin pärjätään ja on ennenkin pärjätty. Ei ole mitään järkeä tuoda saatika sitten luoda kehitysmaamuslimimaata suomeen.
Ainahan Suomen saa puhdistettua, se on tehty ennenkin.
.
Siiät on mustaa-valkoisella.
jos henkilö A ja B eivät tahdo'/ saa täällä
lapsia
miten se liittyy siihen, että italian mafia kuskaa ihmisiä kumiveneillä pitkin maita ja meriä
tännepäin?
mokutus on ihmiskauppiaiden toiminan tulosta.
Jos täällä on ratikassa tyhää tilaa,
ei se tarkoita sitä ETTÄ SINUN PITÄISI AUTTAA IHMISKAUPPIASTA
TUOMAAN NIITÄ TÄNNE.
Niillä on omat ratikat siellä - istukoot siellä.
mikä sun älyn tason on laskenut noin alas?
Oliko hapenpuutetta synnytyshetkellä tai lähtikö lapsivedet
etuajassa vai oletko vetänyt liimaa....?