Anopin haaveilu

Kuinka monella on kuuma anoppi? Ja haaveilee hänestä ja tavatessa katselee perää ja kerää (runkku matskua_) mieleen.

Itsellä on ainakin aivan järkyttävän hyvän näköinen anoppi! Blondi, kaunis, pitää huolta itsestään, pukeutuu nuorekkaasti, ja maailman paras perse ja rinnan ovat anopillani!

14

4041

    Vastaukset 14

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Kikkeliskok

      Se on hyvä merkki, että anoppi on herkku. Tytär muuttuu yleensä aikojen saatossa lähes kopioksi äidistään, joten äidissä näet tulevaisuutesi, jos liittonne kestää.
      Niinpä vinkkinä nuorille miehille: kun pohditte sitoutumista nuoreen naiseen, katsokaa anoppikokelasta, että sietäisittekö hänen kaltaista naista parisuhteessa kanssanne. Jos vastaus on kyllä, niin kannattaa jatkaa seurustelua.

    • anoppia

      sain mökillä saunassa pestä anopin selän ja siinä vahinngossa sormi kävi anopin sisällä.asiasta ei olla puhuttu

      • anoppia

        vertailun vuoks et kyllä vaimoni pillu ahtaampi on ku anopin,anoppi tuntu hirveen löysältä


    • ihana-anoppi

      Olen 57v ja anoppini 78v olen ihan nuoresta pitäen fantasoinut anopistani ja se jatkuu yhä vain, anoppikin on varmaan sen nähnyt eleistäni ja kun housut pullottaa
      aina kun ollaan kahdestaan :-) nyt kun appiukkokin hiljattain poistui niin anoppi
      sanoi että olisi kiva vielä saada joku kaveri vielä viekkuun :-) minusta on kiva
      unelmoida ja fantasoida seksistä anopista, varmaan se kuitenkin jää minulla vain
      fantasiaan? mutta eihän sitä koskaan tiedä mihin tämä maailma vie.....

    • molderi

      Minun ei tarvitse pelkästään haaveilla anopista, vaan meillä on seksisuhde. Hoitelen anoppia pari kertaa kuussa ja voi pojat mitkä kyydit saankaan! Anopilla on jättikokoiset rinnat ja mehevä perse. Pitääkin käydä taas tapaamassa anoppia piakkoin....

      • millainen oli eka kerta?? miten asia tuli ilmi että suostui seksiin?


    • Vävykiimassa

      Itselläkin kuuma ja rehevä anoppi, juuri laukaisin lastit hänen ihaniin pitsipikkareihin. Mahtavaa nuuhkia ja runkkailla hänen pikkareihin ja haaveilla nussimisesta kanssaan.

      • tässä alkaa itseä haluttamaan sinunkin anoppi :D


    • Anopinpikkarithaave

      Olin tyttökaverini luona syömässä ja anoppi siinä pyöri edes takaisin toimien tarjoilijana meille. Hänellä oli vaalean harmaat legginsit päällä ja aina kun hän hieman taipui eteenpäin,näkyi että stringit päällä, huh. Anoppini noin 45-48v, en varma mutta tuo peppu aivan tajuton. Se on iso verrattuna tyttökaveriini mutta niin upean muotoinen, ei siis läski.
      Heillä ei ole pyykkikoria wc ssä, joten en tiedä mistä pääsisin anopin pikkareihin kiinni, olisi niin kiihottavaa.

      • toivottavasti pääset pikkareita fiilistelemään, ja kenties jäät kiinni anopille hänen pikkareiden haistelusta ja alkaa anoppi ehdokas lämpeen seksiin ;)


    • Tulivaamieleen

      Mulla on ollut monta kertaa oikeesti lähellä anopin kanssa touhuilu ja varmaan ois jo tapahtunutkin jos en ois jänistäny aina tilanteesta.. varsinkin kesäiltoina ollut lähellä kun istutaan kahdestaan nuotiolla viiniä ja olutta maistellen. Viimeeksikin puhuttiin kaikenlaiset asiat läpi jälleen kerran kunnes meni taas halailuun ja pieneen suudelmaan. Sanoi vain että ois kiva nähdä sunkin varustus kun on aikaa menny ku viimeeksi edes saanut munaa.. no taas se jäi siihen. Saa nähdä mitä taas tuleva kesä tuo tullessaan..

      • kumpa minulla olisi yhtä lähellä tilanne kuin sinulla :))


    • Anonyymi

      Oma anopppi on 56 vuotias, en tiedä onko hän kenenkään muun mielestä kuuma, mutta minun mielestäni on.. meillä on samanlainen huumorintaju, joka ehkä osaltaan selittää asiaa. Kroppa ei ole kummoinen, peppu aivan onneton lättänä.. rinnat oon kerran "vahingossa" nähnyt kun hän oli saunomassa, ne oli yllättäen jopa kauniit. Mutta joku siinä anopissa saa veren kiertämään, eihän meillä toki ikäeroakaan ole kuin vajaa 20 vuotta.. mutta sama juttu oli jo silloin reilu kymmenen vuotta sitten kun aloin hänen tyttären kanssaan seurustelemaan. Tyttären, eli nykyisen vaimoni kroppa on kyllä aivan toiselta planeetalta kuin anoppini, vaimoni kroppa on upea! Ainoastaan anopin rintavarustus kiilaa edelle. Mutta jotenkin se anoppi on vain niin kaunis ja kiihottava.. ikinä en tule tekemään mitään peliliikkeitä, olen vaimoni kanssa onnellinen. "Vahingossa" joskus halatessa olen toisen käteni laittanut anopin takapuolelle, mutta sekin vain pienessä humalassa. Kyllä tämä ohi menee jahka anoppi on oikeasti mummon näköinen :)

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka Purra on mukana Suomen huutokauppakeisari -sarjassa

      Suomen huutokauppakeisari on tavallisten suomalaisten ohjelma. Sarjan suosiosta kertoo se, että nyt alkaa jo 19. kausi t
      Maailman menoa
      146
      1425
    2. Paljonko on etäisyytesi kiinnostavaan naiseen km?

      Kaipailen tärkeää miestä ja pohdin hänen ajatuksiaan... ❤️
      Ikävä
      99
      1164
    3. Kuuleppas

      ensimmäiset naissuhteet toimii miehelle eräänlaisena oppikouluna, mutta hän ei välttämättä itse ymmärrä oppineensa mitää
      Ikävä
      255
      1023
    4. On meillä harvinaisen törkeä valtuuston puheenjohtaja

      Ja tyhmä! Kannattaisi googlettaa "julkisuuslaki" ja nojata siihen vasta sitten. Samalla voisi googlettaa muiden kuntien
      Kemijärvi
      75
      827
    5. Olet mieleni päällä edelleen, J

      En voi sille mitään. Ja olen yrittänyt voida, monen monta kertaa. Miten jäinkin näin kiinni sinuun... 😞
      Ikävä
      40
      826
    6. Mitä näät

      Siinä miehessä?
      Ikävä
      55
      787
    7. Olet aika julma minua kohtaan

      Antaisit vähän armoa.
      Ikävä
      66
      707
    8. Olisitko valmis

      Siihen?
      Ikävä
      47
      685
    9. Kuinka nainen jaksat ja voit

      Toivottavasti hyvin.
      Ikävä
      43
      661
    10. Oletko miettinyt

      Mikä minusta tekee sinulle niin erityisen? Onko se samanlaiset lapsuusmaisemat? Työpaikan liian pitkät katseet? Selvittä
      Ikävä
      36
      645
    11. Mulla ei ole Suomessa enää mitään

      4 vuotta joutuu asumaan henkisessä vankilassa. Sitten voi muuttaa takaisin ulkomaille.
      Turku
      164
      640
    12. Provider miehistä..

      Tietyt miehet puhuvat ilkeästi naisista, jotka haluavat elää miehen tuloilla. Eikö? Mutta miksi tietyt miehet siitä pah
      Ikävä
      199
      618
    13. Mikko Leppilampi loi TTK:ssa ankaran tavan - Jatkaako Veronica Verho haastavaa perinnettä?

      Suorien lähetysten juontaminen vaatii rautaista ammattitaitoa ja kovaa työtä. Tanssii Tähtien Kanssa -ohjelmassa on näh
      Kotimaiset julkkisjuorut
      30
      597
    14. Miksi älyllinen ponnistelu ei ole kaikille ihanaa?

      Auttakaa minua, en ymmärrä. 🥵 Miten on mahdollista, että joku ei pidä pähkäilystä ja älyllisestä ponnistelusta? Minus
      Sinkut
      104
      555
    15. Mihin hävisi Sofia?

      Palasiko mies ex-vaimon luo takaisin?
      Kotimaiset julkkisjuorut
      201
      544
    16. Jasmin Vähäkangas

      Jasminin poika on tänään jo puolitoistavuotias.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      106
      518
    17. Sinulle nainen

      En ehkä koskaan osannut sanoa tätä oikein. Minun vaikeuteni luottaa liittyi ennen kaikkea menettämisen pelkoon. Siihen
      Ikävä
      59
      513
    18. Ottaisit yhteyttä!

      🙄
      Ikävä
      35
      501
    19. Oulaisten kaupunki/ Honkamajan kuntolenkit

      Mikä ihme riivaa Oulaisten kaupunkia,kun honkamajan kuntopolut jääneet koko kesältä heinät ja pajut niittämättä? Kenelle
      Oulainen
      18
      492
    20. Miten tehdään Todellavaikeeta hulluksi?

      Tässä on nainen, jolla on korkea vaatimustaso! Todellavaikeeta voisi lukea tämän ja kiehua kateudessaan. 🤭 "[Etunimi
      Sinkut
      91
      468
    Aihe