EK ruikuttaa

Porhojen Elottomat Kähmijät Ylen uutisissa valittamassa, kun ei ihmisiä saa kiusata.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Erikoiskoe 2 seuraavana..

Äänestä

kiusaa ja on kiusannut suomen työväkeä 100v. koska se loppuu ja järki EK:ssa voittaa ???

on mahdottomuus ymmärtää EK:n todellisia motiiveja, koska kertomukset on silkkaa paskan jauhamista ollut jo iät ajat. todella ääliöväkeä ja muka "johtaa" suomea...voi hyvä helvetti...te ääliöt.

Äänestä

siirtää pari tehdasta vaikka Bangladeshiin, niin siinähän ne on tappiot kuitattu.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ropakantaa kirjoitti:

Porhojen Elottomat Kähmijät Ylen uutisissa valittamassa, kun ei ihmisiä saa kiusata.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu