Sainpahan tuo Åkea koskevan jutun pois!

Valtaa on ilmiantaa ja poistattaa kun viitsii nähdä vaivaa.
Raha hänen muistolleen.
280
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mitä pahaa siinä nyt oli?
Sehän oli sen kaverin kiva muisto.

Äänestä

Mitä tuo valehtelee täällä. onhan se tuolla vielä? Ja hyvä muistojuttu onkin.
Jos ei ylläpidossa taas aleta kenkkuileen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hahahahhahahah kirjoitti:

Valtaa on ilmiantaa ja poistattaa kun viitsii nähdä vaivaa.
Raha hänen muistolleen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu