Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Jyp ja keupa häviävät

Löin vetoa jypin ja keupan puolesta. ne ovat kolmella eri lapulla ns. varmoja. Joten siitä syystä ne tulevat häviämään tänään. Koska useimmin nämä jotka on joka lapulla kusevat.

Siitä vinkki: Tappara ja Hermes

Voi myös tapahtua ihme että vetoni osuu mutta sen todennäköisyys on 1 %
153
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Näyttää vihje osuvan Tappara vielä voittomaali niin se on siinä :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ainasamahomma kirjoitti:

Löin vetoa jypin ja keupan puolesta. ne ovat kolmella eri lapulla ns. varmoja. Joten siitä syystä ne tulevat häviämään tänään. Koska useimmin nämä jotka on joka lapulla kusevat.

Siitä vinkki: Tappara ja Hermes

Voi myös tapahtua ihme että vetoni osuu mutta sen todennäköisyys on 1 %

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu