Kyllähän kansan viisaampi puolisko muistaa 2015 surullisen kuuluisan syksyn ja sen, ettei rajoilla ole edelleenkään ketään valvomassa hämärähiippareiden passeja.
Ne jotka yhä nukkuvat näissä asioissa, eivät ole isänmaan asialla koskaan olleetkaan. Kyllä leijjonat tietää.
Olisi siis nukkuvienkin jo korkea aika herätä koomastaan, sillä niinistö uppoutuu nwo:hon kuin hullu puuroon kaulaansa myöten.
Ja tämä jos mikä merkitsee liittovaltiota ilman omia rajoja ja päätösvaltaa.
Silloin tänne on tuleva 62 000 000 muslimiryysis, minkä Eu on jo päättänyt tänne loppusijoittaa.
Ketä jaksaa vielä olla tyytyväisiä nykypäivän Suomenmenoon, vai eikö huomisella niin väliä?
Ne jotka yhä nukkuvat näissä asioissa, eivät ole isänmaan asialla koskaan olleetkaan. Kyllä leijjonat tietää.
Olisi siis nukkuvienkin jo korkea aika herätä koomastaan, sillä niinistö uppoutuu nwo:hon kuin hullu puuroon kaulaansa myöten.
Ja tämä jos mikä merkitsee liittovaltiota ilman omia rajoja ja päätösvaltaa.
Silloin tänne on tuleva 62 000 000 muslimiryysis, minkä Eu on jo päättänyt tänne loppusijoittaa.
Ketä jaksaa vielä olla tyytyväisiä nykypäivän Suomenmenoon, vai eikö huomisella niin väliä?
Vastaukset 11
Vanhimmat
suomeen tuli 35 000 muslimimiestä
he ovat miehittäneet suomen
tapahtumaa voi verrata Israelin länsirantaan johon muuttaa vuodessa joitain satoja juutalaisia
Mutta mikä mökä siitä on suomen tiedoitusvälineissä
Maahanmuuttajataustaisia lienee Suomessa jo yhtä paljon kuin työttömiä eli puolimiljoonaa. Tämä on tapahtunut salaa hivuttamalla viimeisen vähän päälle kahdenkymmenen vuiden kuluessa. Ei mene enää kauaa, kun maahanmuuttajataustaiset ovat enemmistönä maassamme. <toivottavasti suurin osa heistä on Suomen ystäviä ja mahdollisimman harva muslimeita - jotka eivät sitä ole. Venäläisistä ja virokaisista työntekijöistä, perheenäideistä ja koulutytöistä minulla on vain hyvää sanottavaa, sillä he ovat isänmaallisempia ja enemmän Suomen puolella kuin suomalaiset itse! Nykyiset maahanmuuttajat ovat ainakin tässä suhteessa kauhistus ja kammottavat ovat je näkymät mitkä Ruotsin maahanmuuttaja-alueilla avautuvat eteemme. Sellainen kehitys on pysäytettävä ja estettävä Suomessa keinolla millä hyvänsä.Maahanmuutto ei ole ihmisoikeus ja meillä Suomen kansalaisila on täysi oikeus puolustaa omaa kotimaatamme!
Paras ase matujen syrjäytymistä vastaan:
https://fi.wikipedia.org/wiki/MG-42
Koska Suomen maanpetturit tuomitaan?
Ja Risikko sanoi aikoinaan suorassa lähetyksessä palautuksista "emme voi lähettää ketään kuolemaan" ja tänne päästettiin pokkana 32000 kuolemaa suomalaisille. Ei pitäisi sisäministerin puuttua ulkomaiden lainsäädäntöön jos laissa on kuolemantuomio niin kunnioitetaan kyseisen lainsäätäjiä hyvästä lainsäädöstä.
Jos laittomille ei annettaisi kattoa pään päälle, niin eivät he ulkona Suomen talvessa kauan viihtyisi, vaan palaisivat sinne mistä ovat tulleetkin.
Ihan oikeasti pojat. Uskotteko te tähän itsekään; Suomeen 62 miljoonaa muslimia, kansanmurhia, miehitystä , 32000 kuolemaa suomalaisille.
Jotenkin näitä täysin järjettömiä juttuja lukiessani tulee niin surullinen olo. Onko niin, että laitoshoito on Suomessa lähes kokonaan ajettu alas.
Ei ihmisiä saisi noin jättää heitteille. ;)))
Mene kotiisi, kuka avustaa kirjoituksissasi, vai oletko jo notkunut täällä pitempään
Niih! Suomi on koko kehittymättömän maailman sosiaali- ja oikeuslaitostoimisto. Meillä osataan antaa oikeudenmukaiset tuomiot kehitysmaiden murhaajille, joukkomurhaajille, sotarikollisille, pedofiileille, raiskaajille ja kannibaaleille. Hyvä me, ollaan parhaita ja oikeudenmukaisimpia! Toivotamme kaikki edellämainitut tapaukset tervetulleiksi tänne, papereita ei tarvita, jokainen osaa varmasti sanoa ASYL rajalla!
Ruotsi poistaa väliaikaiset rajatarkastukset keväällä 2018.
Voinemme odottaa uutta maahanmuuttajavyöryä, pakolaisiksi heitä ei enää kukaan kutsukaan. Olemmekin jo nauraneet tarpeeksi uinti- ja kurpitsavankkuritarinoille.
Toivomme tietenkin että myös Venäjä avaa rajansa niin sieltä saisimme kaipaamamme miljoonat rääsyläiset maahamme korjaamaan vanhushoitajavajettamme.
"Silloin tänne on tuleva 62 000 000 muslimiryysis, minkä Eu on jo päättänyt tänne loppusijoittaa."
Jep, EU.n tarkoitus on tunkea kaikki muslimit Suomeen. Ja vielä sinun naapurustoon.