saapasteli myöhässä näinkin arvokkaaseen tilaisuuteen Niinistö oli jo paikalla oli varmasti ollut kostea ilta jälleen kerran menossa . Toivottavasti ei silmä ala luppasemaan kuin ennen kyselytunneilla kun vielä Paavo parka oli ministerinä.
Paavo Arhinmäki teki protokollavirheen
Paavoparka
11124
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Parempi se kuin olla tekemässä tyhmiä päätöksiä jotka kerta kerran jälkeen on peruttu ja verorahoja haaskattu heidän palkkoihin turhaan. Ja nyt tämän päätöksistä huonoimman aktiivimallin he aikoivat pitää, Ei voi olla totta!!! - Toivottavasti kansa muistaa
"Tatuoitu jalkapallohuligaani pääsi tilaisuuteen ohi turvamiesten"
Toivottavasti ei ala heilutteleen homolippua kun tuntuu noita pohjiakin olevan,tilaisuus pitäisi olla alkoton mutta kunnon juopolla on taskumatti aina mukana .
Arhinmäkihän näytti sotilastaitonsa Sotchissa, kun hän venäjän maaperällä eteni lyhyin syöksyin mahallaan pukuhuoneessa. Valitettavasti suurin osa vodka-shoteissa osui silti ja kunto romahti pahasti.
Mahtoi siinä huulet rohtua pahasti.....
Onko Paavon sotilasarvo reservin majuri ainkin vasurit väitää niin .
Reservin saunaMajuri korkkien ja pullojen kera.
Paavo on kunnon mies ja erittäin suosittu vielä täällä Suur-Helsingissä senkin juntit ettäs tiedätte jo.
On kuulemma kova ottokunto Patukalla...
Paavon sotilasarvo hhhe on sivari ei huolittu armeijaan räpyläjalat ja iso pää ei sovi karvalkki päähän . Ps pientä sisäpiiritietoa
Eikös Liilla ole sirola-opistosta jokin kumoustieteen desantuuri?