matkasta. Linkki kertoo, että on tapahtumia. Paljon kerrotaan, esim. Malmön asukkaista 95% on ei ruotsalaisia ym. juttuja. Tuskin hinnan kiroissa, nuuskaa huuleen ja ihmettelee.
Malmön keskustassa räjähti
https://www.ampparit.com/haku?q=malmö
Malmön keskustassa räjähti
https://www.ampparit.com/haku?q=malmö
Vastaukset 5
Vanhimmat
Käytä matkatoimisto Ondinia. Maksuksi kelpaa perspanot. Omat voiteet mukaan matkatoimistoon mennessä. Siellä tehdään juna, millä on kiva puksuttaa eteenpäin.
Pirkko Mattila, Katja Hänninen ja Paula Risikko. Olisi mukavaa matka seuraa. Heille tunnetusti maistuu, joten matka taittuisi mukavasti.
Tässä hyvä linkki, jutut käännöksiä Sydsvenskan-lehdestä, eli luotettavaa tietoa asioista joita täällä valemedia uutisoi ollenkaan
https://pt-media.org/category/malmon-seuranta/
Monikulttuurimatka ei nyt kiinnosta. Harkitsen liittymistä odint-kerhoon.
95%+ei+valtaväestöä,+loput+5%++ilm.+poliiseja.+Puolet+jotain+maata.+Loput+herttaa,+siis+rakastuneita.+Ainoa+on+vissiin+kaupunginjoht.+siis+aito+hurri.