oksennuksen hajun pois autosta?
millä saan
4
464
Vastaukset
- Ajuri
Vaihtaa sisustus. Mulla ainakin se autto. Kaikkea kokeilin mut haju vaan oli. Välillä luulin jo että pääsin hajusta eroon mutta sit kun aineen oma haju hävisi niin alkoi taas se oksennus lemppaamaan.
Voit tietysti kysyä taksareilta millä ne auton puhdistaa. Niiltä voi tietoa löytyäkin.- kyllä
totta...eihän ne taksitkaan aina sisustusta vaih
da, niillä varmaan konstit. Kiitos:) - laite
kyllä kirjoitti:
totta...eihän ne taksitkaan aina sisustusta vaih
da, niillä varmaan konstit. Kiitos:)tehty erityisesti hajunpoistoon
mutta ota likainen verhous irti ja pese se pesuhuoneessa ja tuuleta pihalla? laite kirjoitti:
tehty erityisesti hajunpoistoon
mutta ota likainen verhous irti ja pese se pesuhuoneessa ja tuuleta pihalla?kaikelle, minkä pestä voit. Sitten on jotain firmoja, jotka otsonisaattorilla poistavat hajuja. En vain tiedä firmojen nimiä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
S-kauppa nosti hintoja, K-kauppa laski
Elintarvikkeiden arvonlisävero laski vuodenvaihteessa 13,5 prosenttiin. S-kauppa siirsi alennuksen suoraan katteisiin pi1537502Hiihtäjä Vilma Nissisen kommentit aiheutti paniikkia
ja hernettä vedettiin nenään. Nissinen kertoi torstaina haastattelussa, kun häneltä kysyttiin, että tykkääkö hän hiihtä1305179Huuto yltyy persujen piirissä Venezuelan johdosta.
Kohta kakofonia yltyy kun persut tajuavat mitä Venezuelassa tapahtui. Von den Leydenki jo kipuilee kuten persut EU:ssa y432670- 2612268
Nyt ottaa persua pattiin: sähköauto joulukuun myydyin
🤣 prööt prööt pakoputkellaan pörisevää persua ottaa nyt saamaristi pattiin, kun paristoilla kulkeva sähköauto on noussu812218Ovatko Perussuomalaiset kommunisteja?
Toiset sanovat että ovat, toiset sanovat että eivät. Ainakin heillä on paljon sen aatteen piirteitä, koska haluavat kont672068Yhdysvaltain hyökkäys Venezuelaan on YK:n peruskirjan mukaan laiton hyökkäyssota
Oman sävynsä tähän tuo vielä se, että hyökkäys kohdistettiin nimenomaan valtiojohtoa vastaan. Toki, kun tavoitteena on v5662037Ei tule uni
Kuten epäilin. Onneksi viime yön sain ihan hyvin nukutuksi. Tiesin kyllä, ettei tästä mitään tänään tule.551084Miksi juuri Venezuela?
Kaikista maailman valtioista Trump otti silmätikukseen Venezuelan. Mutta minkä ihmeen takia? Kyseessä on kuitenkin vähäp2911067Laittaisin whatsuppissa viestin
Jos olisin täysin varma että se on toivottua vielä kun aikaa on mennyt ja että toivot sitä edelleen.651034