Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

parasta kokemattomlle

mites sitten jos on neitsyt ja panettaa helvetisti mut ei oikee tietäis että mistä saa seuraa ja miten sitä sitten oikeesti pannaan millaista kondoomia kannattais käyttää tai putäiskö käyttää ollenkaan ja mitkä on ne parhaat asennot ;;))) auttakaa lasta hädäs!!!
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Seuraa saa kaikkialta missä on miehiä. Harrastukset on hyviä paikkoja etsiä sopivaa.
Oikeesti pannaan sillälailla, että saa tehdä mitä haluaa kunhan toinenkin tykkää siitä. Kaikkea kannattaa kokeilla ainakin kerran. Mitään ei tarvitse osata ennakolta.
Paras asento löytyy vain kokeilemalla, ei ole mitään yhtä oikeaa parasta. Mulla on kolme ”parasta”, pikaiset peppu pöydän reunalla, nautiskelleen takaa ja pitkään lusikassa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tarviinkyrpäämunpilluu kirjoitti:

mites sitten jos on neitsyt ja panettaa helvetisti mut ei oikee tietäis että mistä saa seuraa ja miten sitä sitten oikeesti pannaan millaista kondoomia kannattais käyttää tai putäiskö käyttää ollenkaan ja mitkä on ne parhaat asennot ;;))) auttakaa lasta hädäs!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu