Laskeeko kannatus

486
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ei tarvitse ihmetellä on vielä ihmisiä, jotka käyttävät
maalaisjärkeä.
Tuhannet pilkkana pitävät eivät sovi länsimaiseen
yhteiskuntaan eikä myöskään heidän kannattajansa.

Äänestä
  • Näin tänään sinusta kuvan erään talon seinässä.
    Siinä oli hienosti piiretty vartalo, mutta pääsi paikalla oli kukkaruukku ja se selittää ajatuksesi.

    Äänestä

  • PT media on MV median kaltainen mielipide sivusto kuten Suomi 24:kin. Nuo PT ja MV ovat täynnä vain rasistisia kirjoituksia.

    Äänestä

Tulee sliipattu asianajaja...

Ei saa heitä sortaa, sanoo Li ja Touko.
Monet käsitä miten he käyttää hyväksi sosiaalijärjestelmäämme punavihreitten opastuksella.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


wtrrrrrwejklö kirjoitti:

Kun ei tehdä mitään
https://pt-media.org/2018/02/08/mohammed-jabbar-saapui-turkista-suomeen-sai-turvapaikan-ja-on-nyt-lomalla-turkissa/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu