Minulla on aika paksu ja 24cm kulli.. onko se oikeasti liian iso..... ?
Naiset mitä mieltä ootte?
9
688
Vastaukset
- JMH86
Taitaa olla ihan naisesta kiinni. Itse en koe, että tuo olisi liian suuri. Oikean naisen kanssa se on täydellinen
- Sopiva-on
Tuo on oikean naisen eli lehmä-Mansikin kanssa täydellisen iso. Mutta onneksi sinulla on ihan 12 x 8cm, joten kissasi ei vaurioitunut kun varovasti perseeseen sille sitä mallasit. Älä tee sitä kuitenkaan enää ja hakeudu hoitoon.
- Hahahhahahahha
Taitaa olla toinen Joona joka puhuu paskaa.
Suomen suurin Joonan 33 senttinen
https://keskustelu.suomi24.fi/t/15194526/suomen-suurin-joonan-33-senttinen
- Arvioitsijatar
Tuohan on ihan keskikokoa, ei mikään isomus.
- Huomasin-vain
Nimimerkistäsi puuttu lopusta tavu -mo.
- niin.se.on
Löysään vittuun ihan sopiva. Tiukkavittuisia eli nuoria naisia sinun ei pidä edes katsella.
- asko-on-nobelisti
Ja siinähän sitä Oulun anatomin neroutta tuli kerrassaan. Nuorilla naisilla ja aasialaisilla on k6reä vittu, kaikilla vanhoilla paitsi aasialaisilla on löysä.
- niin.se.on
asko-on-nobelisti kirjoitti:
Ja siinähän sitä Oulun anatomin neroutta tuli kerrassaan. Nuorilla naisilla ja aasialaisilla on k6reä vittu, kaikilla vanhoilla paitsi aasialaisilla on löysä.
En tunne Askoa, mutta jos hän on tätä mieltä, niin oikeassa tuntuu olevan. Tosin aasialaisista naisista en tiedä mitään.
- Hyvätulee
Se lienee kokoonsa nähden sopusuhtaìnen. Kysy omalta isältäsi tai ukilta sitten jos koko vielä häiritsee.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ensi kesänä
Näin kesän viimeisenä minuutteina ajattelen sinua. Olisiko seuraava kesä "meidän" kesä? Tänä vuonna ei onnistuttu, mutta643315Tukalaa kuumuutta
Tietäisitpä vaan kuinka kuumana olen käynyt viime päivät. Eikä johdu helteestä, vaan sinusta. Mitäköhän taikoja olet teh433127- 432508
Anne Kukkohovin karmeat velat ovat Suomessa.
Lähtikö se siksi pois Suomesta ? Et on noin kar? mean suuret velat naisella olemassa1112406- 311933
Okei, myönnetään,
Oisit sä saanut ottaa ne housutkin pois, mutta ehkä joskus jossain toisaalla. 😘271820- 481626
Mihin hävisi
Mihin hävisi asiallinen keskustelu tositapahtumista, vai pitikö jonkin Hannulle kateellisen näyttää typeryytensä851435- 391300
- 821169