Varför ska den här Halonens propaganda vara här på

spalten för andra gången inom några veckor ?
Andra helt sakliga inlägg avlägsnas ?
6156
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Neffe älskar allt skit som skrivs om oss och gillar alla som skriver skitet!

Jag ger blanka fan i vad ngn turkkagalning skriver om oss, värre skulle det vara om han skröt med oss och upskattade oss.
Tiedonantaja är inte precis en tidning som ligger oss finlandssvenskar nära, oberoende av vilken vår egen politiska inriktning är.
Ny tid är en civiliserad tidning, Tiedonantaja är.... Tiedonantaja.

2Äänestä

Närapå som om det vore Guds ord, minst.

1Äänestä

Konstigt att propaganda är tillåtet men sakliga inlägg försvinner.

1Äänestä
  • Roboten är kanske i olag?

    1Äänestä

Miksikö? Ehkä se on jätetty esimerkkinä ns. vihapuheesta? Sitähän se on.

1Äänestä

Yhdistetyn hiihto meni täysin penkin alle.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


vadärmeningen kirjoitti:

spalten för andra gången inom några veckor ?
Andra helt sakliga inlägg avlägsnas ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu