Onko näkynyt

eilistä päivää?
61025
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Eilen näin melkoisella varmuudella....

Äänestä

päivä oli ihan perseestä.ninnkuin kai tämäkin,kun rakkain on poissa.POISSA!

Äänestä
  • se meni?

    Äänestä

  • Tänään kirjoitti:

    se meni?

    eilinen päivä ja rakas.kotiinsa hän meni,enkä minä ole tervetullut kylään.siksi minä elän vain menneessä.tässä päivässä olen olemassa vain osittain.koska kaikki tähtää vain siihen että me kohtaamme vielä.

    Äänestä

no voi persesuti ehämmää ehtiny ees tiedostaa että eilinen meni eikä tule koskaan enää takaisin!

Äänestä
  • änkyrässä aamusta iltaan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


SOS kirjoitti:

eilistä päivää?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu