Paluumuuttajalle asunto

Olen enemmän kun halukas muuttamaan takaisin Lohjalle,lähdin 2004.Mutta huonotuloisena mietin,onko mitenkään mahdollista löytää yksiötä ja halpaa,siis vuokralle?Onko vuokrataso ihan pilvissä oleva,saako alle 400 euroa kuussa edes mäntynummelta jotain?????Tai muulta laidalta.
0275
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset

Vanhimmat

Ei vielä vastauksia

Aloittaja odottaa vastauksia. Kerro oma näkemyksesi ensimmäisenä.

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


takasetelään kirjoitti:

Olen enemmän kun halukas muuttamaan takaisin Lohjalle,lähdin 2004.Mutta huonotuloisena mietin,onko mitenkään mahdollista löytää yksiötä ja halpaa,siis vuokralle?Onko vuokrataso ihan pilvissä oleva,saako alle 400 euroa kuussa edes mäntynummelta jotain?????Tai muulta laidalta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu