Iltalehti ja toimittaja emmi

Oksanen neuvoo miten otetaan suihin hyvin ja nuollaan klitorista hyvin yksityiskohtaisesti. Ei kyllä ennen iltapäivä lehtien kirjoituksiin nämä asiat kuulunu. Mutta jos Emmillä on taito hyvin hallussa niin hän haluaa jakaa tietoa työnsä ohessa .
222151
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 22

Vanhimmat

Moraaliltaan ja ajatusmaailmaltaan pahasti vinksahtanut Oksanen. Harvinaisen hölmöjä juttuja. Vaikuttaa tyhmältä.

Äänestä
  • Emmi Oksaselle on normaalia ja hyväksyttävää kaikki sellainen mitä valtaosa muusta väestöstä pitää sairaalloisena , tuomittavana ja yököttävänä toimintana.
    Emmi Oksasen maailmassa kaiken paskankin pitää olla hyväksyttävää.

    Äänestä

jA JUST sellaiset äänestävät punaviherkuvotuksia, kun moraalilla ei ole pienintäkään sijaa, varmaan kannattaa myös eläinpornoakin.

Äänestä
  • Luultavasti. Se mikä normaalijärkiselle ihmiselle on sairasta ja tuomittavaa on näille "emmi oksasille" normaalia ja hyväksyttävää.

    Äänestä

Nää on kuolemattoman tärkeitä ohjeita Emmiltä, ihan kaikenlaisille parisuhteille.

"– Hyvässä yhdyntäasennossa on riittävän mukava ja
helppo olla. Hyvässä asennossa molemmat nauttivat.

– Orgasmi on seksuaalisen reaktiosarjan kliimaksi ja lyhin
vaihe. Se kestää tyypillisesti vain joitakin sekunteja."

Ilman noitakaan ohjeita ei tulis vaimon kanssa mitään naimapuuhista. Tähän asti on naitu hankalissa asennoissa, jotka on olleet rasittavia kummallekin. Samoin on luultu, että orkasmi kestäs pitempään, meillä se kestää kahdesta kolmeen minuuttia, mutta Emmi kerto että se kestääkin vaan muutaman sekunnin.

Äänestä
  • Mieti sian orkku kestää 45 minuuttia. Ehkä se on hyvitystä jalolle eläimelle jonka perää paistetaan jouluisin?

    Äänestä

Ihan turhia tuollaiset ohjeet kun muija haluaa vain nukkua. Masentavaa kun itse haluaisin touhuta hänen kanssaan vaikka mitä. Pitäisi varmaan yrittää löyttää innokkaampi nainen.

Äänestä
  • Vaihda parempaan. Naisen tehtävä on tyydyttää mies.

    Äänestä

Nää Emmin ohjeet ovat fysiologisesti, ihmisen ruumiintoiminnoiltakin täysin perättömiä.

"Orgasmin aikana lihakset supistelevat ja kouristelevat.
Naisella emätin ja kohtu supistelevat ja miehellä penis
supistelee. "

Peniksen omistajana voin sanoa että miehen penis ei supistele yhtään. Se pysyy täsmälleen saman pituisena ja paksuisena myös orgasmin aikana.

Kyse on ainoastaan siitä että miehen alavatsassa olevat, eturauhasnesteen tyhjennyspumpun lihakset supistuu, kun ne tyrkkää liemet siemennesteen kanssa pihalle. Mutta kikkeli ei tosiaan supistele.

Äänestä

Iltalehti on nykypäivän Hymy, mutta vain paljon vähemmän mitään kunnon asiaa. Alapää ja turhinjulkkisjuttuja.

Äänestä

Kun naisista ja naiset kirjoittaa juttuja, eikö mitään muuta ole kuin naisten seksuaalisuuden korostaminen ja tyydytys. Naiset alentaa ja halventaa itse naisten arvoa tällaisilla jutuilla.

Äänestä

Evoluutio ja luonto ovat järjestäneet asiat niin, että ihmisrodulla urospuolisen saama orgasmi ja tyydytys on erilainen kuin naaraspuolisen yhdynnässä sama tyydytys.

Noi Emmit ja Rosameriläiset yrittää väen väkisin väittää, että naisen orgasmi on ihan samanlainen kuin miehilläkin. Naisillakin kunnon orgasmissa eturauhasnesteet suihkuaa oikein kaaressa.

Samoin että isoa emätinorgasmia tulee naisilla yhdynnässä viiskytvuotiaaksi saakka, ja siitä ylitsekin. Ja viiskymppisenkin miehen pyhä velvollisuus on se heille taitavalla naimisellansa antaa.

Äänestä

Hullu suvakki..täysin hullu

Äänestä

aika on rajallista , eipä ehdi turhake suoja työ "toimittajien" pska juttuja lukee..

Äänestä

Tilaajille?

Äänestä
  • Rahalle vastinetta.

    Äänestä

Laitoin toimittajalle viestin ja kuvan ja pyysin tulla näyttämään, miten kullia imetään oikeaoppisesti.

Äänestä

Puhuu omakohtaisesti kokemuksesta!
👀🤣

Äänestä

Täysin suvakki ..ei kiinnosta Suomi. Tekee kaiken maahanmuuttajien hyväksi kaiken. Suomalainen kärsii

Äänestä

Kuka mies ei halua hyviä suihinottoja tai nainen taitavaa kielityöskentelyä?

Äänestä

Täysin hullu suvakki joka

Äänestä

Onneksi iltapaskan kaikki jutut on maksumuurin takana

Äänestä

Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


imekiusoitellen kirjoitti:

Oksanen neuvoo miten otetaan suihin hyvin ja nuollaan klitorista hyvin yksityiskohtaisesti. Ei kyllä ennen iltapäivä lehtien kirjoituksiin nämä asiat kuulunu. Mutta jos Emmillä on taito hyvin hallussa niin hän haluaa jakaa tietoa työnsä ohessa .

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu