kuinka nordiksella asia on järjestetty? hakametsässä esim ei epileptikko pysty olemaan kun räpsy kokopelin ajan yläkulmista, ja itsekkin ne huomattuani alkoi oikein häiritsemään. toisekseen mistä kannattaa istumapaikat ottaa ettei ne häiritse. (lähinnä epileptikko kaveria)
kuvaajien automaatti salamat...
Rintzi
1
136
Vastaukset
- Rintzi
Varmaa kotisohvalta nii ei saa vammaset kohtauksia. Pelissä jos sais nii arvaa vituttasko katsojia kattoo sellasta separia.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 424380
Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen
Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot1404129- 643776
- 1193718
Purra on kantanut vastuuta täyden kympin arvoisesti
Luottoluokituksen lasku, ennätysvelat ja ennätystyöttömyys siitä muutamana esimerkkinä. Jatkakoon hän hyvin aloittamaans343567Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"
Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe753410- 932981
- 542855
- 252666
Korjaamo suositus
Vahva suositus Kumpulaisen korjaamolle vanhan 5-tien varrelta! Homma pelaa ja palvelu ykköslaatuista. Mukavaa kun tuli p142374