E***, se nyt vaan on suhteellisen samantekevää

- olen lopullisesti menettänyt mahdollisuuteni sinun suhteen
9477
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Niin oot menettänyt hän et. Hähähähähää. Oma syysi.

Äänestä

juhannukseen on vielä aikaa . . .

Äänestä

Eräällä on aina mahdollisuus..

Äänestä
  • Kiitos toivonpilkahduksesta.

    Äänestä

  • ❤️ :)

    Äänestä

  • Auts, sopii liiankin hyvin.

    Äänestä

Ei ainakaan hän, joka tietää edelleen, että on sydämessäni kaikesta tapahtuneesta huolimatta, ja ihan muita teitä on tämä tieto hänellä.

Äänestä

Muistatko, kuka on ollut sun vieressä ajottain huonoinakin hetkinä, kuunnellen huolia ja murheitasi, mun silmiin sä olet aina näyttänyt hyvältä omana itsenäsi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


miltänytnäytän kirjoitti:

- olen lopullisesti menettänyt mahdollisuuteni sinun suhteen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu