Haluaisin että sisemmät häpyhuuleni niin isoksi että ne ovat koko ajan näkyvillä. Kumpi on toimivampi metodi, vetäminen vai alipaine?
Häpyhuulien venyttäminen
22
4182
Vastaukset
- Nahaton
Varmaankin ihan se venyttäminen...?
Afrikassa on eräin aluein ollut kauneusihanteena pitkät häpyhuulet, tietenkin eniten aikana, jolloin kuljettiin alasti, mutta kyllä perinne elää vieläkin. Tytöillä kuuluu olleen tapana venytellä häpyhuuliaan usein, ja tuloksia kuuluu tulleen. Oli siis eräs ehostamisen muoto. Saatavilla olevat tiedot vitun pumppaamisesta eivät lupaa pysyviä tuloksia, mutta lyhytaikainen tulos voi olla hyvinkin kaunis.
- Ryhmykulli
Oletko Jörn Donner?
- Pitkänmatkanmies
Kenian länsiosassa on Luo - heimon lisääntymisalue. Heillä oli tämä kaunistautumistapa. Suvun vanhemmat naiset avustivat ja opettivat tämän alahuulien venyttämisen nuorille tytöille. Nykyisin sitä ei harjoiteta. On siellä afrikassa kummempaakin kuten lautasen laitto viillettyyn alahuuleen ja sonnalla koristellut hiukset. En muista kirjailijaa joka tästä kertoi enkä sitä silloin edes uskonut. Kävin sitten itse vuosien jälkeen paikanpäällä ja muistin jutun. Kysyin ja näin sen mulle kertoi paikallinen jo hieman vanhempi nainen. Runsas oli hälläkin häpy mutta väitti ettei ole sitä venytellyt kuin synnytyksillä. Karva karhea kuin teräsvilla ja huulet suuret pulleat. Samaltahan tuo tuntui kuin römpsät yleensä. Toki huulet olla pitää. Huuleton on jotenkin aneeminen aukko.
- Ryhmykulli
Sä ainakin olet Jörn Donner.
- ainakintämätoimii
laita lävistys huuliin, lävistyksiin painoja ja isonpia renkaita. meillä ainakin tuo toimi ja vaimo tykkää tuosta.
Haluatko lerputtimet, sori ilmaisu, sellaiset ovat tosi sexyt. Venyttäminen lienee parempi, koska alipaine venyttää ulompiakin. Jos löydät sopivan kapean "kulhon", jossa ulommat häppäri jää ulkopuolelle, niin pumppukin voi olla tosi hyvä. Kokeile molempia , ei ne siinä rikki mee ja jaa kokeuksesi meille.
Varmaan vetäminen. Sitähän on harjoitettu jo muinaisuudessa.
Vetämisestäkään ei ole hyötyä, jos et riittävästi näytä vittuasi. Ole usein miesseurassa vittu paljaana. Poista karvat Veet-voiteella, ettei tulehdu. Istu tuolilla tai saunassa jalat niin levällään, kuin saat. Avaa suloista naiseutesi keskusta käsilläsi, jotta mies tietää, ettei hänen tarvitse hermostuneesti pälyillä, vaan hän voi rauhassa nauttia ihanasta näkymästä.
Vaimoni on kertonut, että miehetkin silloin rohkenevat antaa kyrvän seisoa etsimättä itselleen piilottelevaa asentoa.
Iloa sinulle! :)Huomasin tuossa selatessani tytön, jonka vittua katsoessa on helppo ymmärtää, miten toivot, että sisemmät häpyhuulesi olisivat isommat.
Vaan uskon, että sinulla on kauniit muutenkin. ;)
https://cdn.pornpics.com/pics1/2017-10-23/480794_04big.jpg- Lippuan
Hieman pumpatun näköiset. En laittaisi noihin koruja. Mielestäni ne sopivat ohuempiin, ikäänkuin ”lerpumpii ” häppäreihin.
Lippuan kirjoitti:
Hieman pumpatun näköiset. En laittaisi noihin koruja. Mielestäni ne sopivat ohuempiin, ikäänkuin ”lerpumpii ” häppäreihin.
Tässä on sama tyttö seisoma-asennossa
https://cdn.pornpics.com/pics1/2017-10-23/480794_15big.jpg
Varmaan tämäkin
https://cdn.pornpics.com/pics1/2018-01-08/487247_14big.jpg
Älä ihmeessä laita kauniisiin häpyhuuliisi mitään koruja, olivatpa ne sitten pumpatun tai lerpun näköisiä. Tosin se on vain minun mielipiteeni, ja jos korut rupeavat aikaa myöten kyllästyttämään, niistähän pääsee irti. :)Lippuan kirjoitti:
Hieman pumpatun näköiset. En laittaisi noihin koruja. Mielestäni ne sopivat ohuempiin, ikäänkuin ”lerpumpii ” häppäreihin.
...ja on tässäkin
https://cdn.pornpics.com/pics1/2017-10-23/480795_13big.jpg
- Tuhmamixuli
Kyl tommoset häpärit on kaunista!! Oikein paikat tarjolla! Naminami! Tykkään.
- voihanlerputinvaan
Joo no jossakin vaiheessa taas naisia etoo lärpyttimet ja haluaa leikkauttaa ne pois ja nyt toistapäin muoti.. jo-o, hohhoijaa vaan :P
Miksi ihmeessä?
PussyLicking kirjoitti:
Parempi on ilman lärpyttimiä olevat mun mielestä
Se on sun mielipide ja molemmista tykkääviä löytyy paljon :)
P3tra kirjoitti:
Se on sun mielipide ja molemmista tykkääviä löytyy paljon :)
On myös meitä, joista naisen vittu on yleensäkin häkellyttävän kaunis, sekä suurin että pienin häpyhuulin, sekä tummalla että vaalella iholla. Kaikkein kaunein on täysi posliini. Jos sitä ei voi pitää, kaunis on myös lyhyeksi leikattu. Naiset ovat suloisia.
P3tra kirjoitti:
Se on sun mielipide ja molemmista tykkääviä löytyy paljon :)
Millaiset p3tralla on:)
PussyLicking kirjoitti:
Millaiset p3tralla on:)
Kysyitpä sellaista, mikä minullekin tuli mieleen, mutta arvelin sen liian tungettelevaksi. Yksi asia kuitenkin on varma, hänellä on hyvin kauniit.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1191662
Noniin rakas
Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi991488Lasten hyväksikäyttö netissä - Joka 3. nuori on saanut seksuaalisen yhteydenoton pedofiililtä
Järkyttävää! Lapsiin kohdistuva seksuaalinen hyväksikäyttö verkossa on yhä pahempi ongelma. Ulkolinja: Lasten hyväksikäy36911Multa sulle
Pyörit 24/7 mielessä, kuljet mun mukana, mielessä kyselen sun mielipiteitä, vitsailen sulle, olen sydän auki, aitona. M29859Kumpi vetoaa enemmän sinuun
Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?38811Nainen, olen tutkinut sinua paljon
Salaisuutesi ei ole minulle salaisuus. Ehkä teimme jonkinlaista vaihtokauppaa kun tutkisimme toisiamme. Meillä oli kumm50796Mies, eihän sulla ole vaimoa tai naisystävää?
Minusta tuntuu jotenkin, että olisit eronnut joskus, vaikka en edes tiedä onko se totta. Jos oletkin oikeasti edelleen s43738Olet myös vähän ärsyttävä
Tuntuu, että olet tahallaan nuin vaikeasti tavoiteltava. En tiedä kauanko jaksan tätä näin.37730Okei nyt mä ymmärrän
Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘56728Onko sulla empatiakykyä?
Etkö tajua yhtään miltä tämä tuntuu minusta? Minä ainakin yritän ymmärtää miltä sinusta voisi tuntua. En usko, että olet37700