Sinne meni kynttiläkauppa. Ihmettelinkin, miten kauan sellainen voi pysyä pystyssä. Ei näkynyt asiakkaita, koskaan. Ihmeellistä, että sellainen edes avattiin.
Järvenpään Prismakeskuksesta kaatunut taas liike
kynttilätveks
1
188
Vastaukset
- ostaakoneniitä
Minä olen suunnitellut avata sinne Prismaan mämmiliikkeen. Mitään muuta ei myydä kun erimakuisia mämmejä, kesämämmejä, joulumämmejä, 5,5% olutmämmiä ja kymmeniä muita makuja. Mutta onko menestyminen varmaa, tuleeko asiakkaita pilvin pimein?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 123169
- 181801
Muistatko vielä viime kesän "sutinat"?
Kohtalo vai mikä lie järjesti, että törmäiltii jatkuvasti toisiimme. Ihan uskomatonta, koska eihän me mitään ikinä sovit191632En tullut, koska käytit päätäsi.
Ja koska ihmiset pilaavat sillä mahdollisuudet, kaikki mikä toimii vaatii oman lähestymistapani. Kun levittää punaisia m321545- 731543
- 231511
- 281350
Miten lasketaan?
Ompa ollut valtava ihmismassa taas Folkkaajia liikenteessä. Miten noin 2200 lipunostaneesta muodostuu 11000 kävijää?.91334Hyvää Huomenta Rakas Neiti
Hyvää Huomenta Nainen🤗 Kaikkea hyvää toivon sinun päivääsi😘 Näin toivoo mies111274Kulta, sovitetaanko joku ilta avainta lukkoon?
Musta tuntuu että me ollaan pari. Olisi ihana saada asialle sinetöinti viemällä suhde päätyyn asti. ❤️ Rakastan sua ikui341252