tuleeko sille nyt bannia.
https://www.nykysuomi.com/2018/03/12/muslimi-suomalaiset-ovat-rumia-rasisteja/
https://www.nykysuomi.com/2018/03/12/muslimi-suomalaiset-ovat-rumia-rasisteja/
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Kaikki tällaisilla nettisivustoilla lukeva on totta. Ihan varmasti, uskokaa pois!
Onko sama mielipide jos asia käännetään toisinpäin?
"Pakolainen haukkuu suomalaisia
tuleeko sille nyt bannia."
https://www.nykysuomi.com/2018/03/12/muslimi-suomalaiset-ovat-rumia-rasisteja/
Faiza:
"Finish people are most racist human in the world and ugly all so".
Löytyykö linkkiä tämän Faizan sensuroimattomaan kuvaan, jotta voi katsoa arvatenkin todella kaunista ihmistä. Nauttiiko kuitenkin edelleen Suomen anteliaasta sosiaaliturvasta?
Ei tietenkään löydy koska kyseistä henkilöä ei ole ja juuri tämän vuoksi ei nimestäkään paljastettu valeuutisessa kuin etunimi.
Alikehittynyt öljytulppa uhoaa liikaa.
Ei tule bannia päin vastoin on kohta ylen asiantuntia kuten kaimasa maryam joka mellasti itkäkeskuksessa ja keksi pahinpitelysyyteitä vaikka itse riehui ja tuli paikalle häriköimään megafonin kanssa.
Somalina minä en kyllä puhuisi mitään kenenkään ulkonäöstä.
Näin on.
http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2017/01/04/08/3BD5A13100000578-4086696-image-a-1_1483519805455.jpg
Aika hyvin Faiza sanoi. Suuri osa suomalaisista on suht rumia ja kyyllä niitä rasistejakin joukosta löytyy, ainakin jos kovasti siihen antaa aihetta.
EIKÄ heidänkään ulkonäkö ole antanu aihetta minkäänlaiseen ihasteluun, saatikka myöskään käytöksensä, jota pidetään kaikkien muiden kansojen seassa sivistymättömyyden esimerkkinä.
Jos on niiiin kauheeta niin varmaan poistuu maasta ja maksaa takaisin kaiken Kelasta saadun rahan, vai.....? Niin sitähän minäkin rumin rasisti suomalaisten rahat kyllä kelpaa tälle tädille.