Anaaliyhdyntä parasta kuivana

Perseen-vetäjä_ax

Jos vaan anaalin antajan paikat kestää ottaa vastaan kuivaa kullia

12

1504

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Niin totta! Parasta :)

    • Aluksi kyllä sattuu. Mutta jos toiset tykkää niin...

      • En työnnä. Annan muiden tehdä sen.


      • Peruutin osallistumisen kun tuli äkillinen vatsa infulenssa. Niin oli jo heti muuta soittamassa kun ripulianaali on niin kiinnostava.


    • Jarilit

      Kyllä näin on

    • sdgfvsxf

      kuvana se olla pittää

    • kuivana.porraskäytävään

      Anaaliyhdynnässä pitää aina olla riittävästi liukkaria, jos ei tarkoituksellisesti halua tuottaa kipua ja haavaumia pantavalle. Tutuilla on kokemuksia yllättäen-kuivana-kakkoseen miehistä. Tuskanhuudon jälkeen sellainen mies lentää saman tien vaatteineen porraskäytävn puolelle eikä takaisin ole tulemista.

      Panijalla itsellään on frenulumin repeäminen lähellä jos mennään ilman liukkaria.

      • Oli outoa kun ripuli toi liukkauden omasta puolestani.


      • ruippaleikistäkipu
        virtasenposti kirjoitti:

        Oli outoa kun ripuli toi liukkauden omasta puolestani.

        Ruoassa olleet sulamattomat karkeat aineet on siinä mukana eli ei ihme jos tulee ruippaleikistä paikat kipeäksi.


      • ruippaleikistäkipu kirjoitti:

        Ruoassa olleet sulamattomat karkeat aineet on siinä mukana eli ei ihme jos tulee ruippaleikistä paikat kipeäksi.

        Jotkut tykkää kunhan on vain jotain mitä kirnuta.


    • väkisin96

      Itse oon kokenu parhaaksi sen, että mies ensin panee mua kurkkuun, syvälle ja pitkään jolloin kuolaa valuu suusta pitkin kasvoja, rintoja ja koko kroppaa... Kun on tyytyväinen niin käännyn ympäri, peppu pystyyn, naama syvälle tyynyyn ja levitän pakarat jolloin syljestä litimärkä kulli pääsee sisään. Mut tosiaan vaatii aika ankaraa kurkkupanoa, että sylkeä on tarpeeksi ja riittää liukasteeksi. Ja koska anaali on sen verran tiukka, niin pitää aika voimalla runtata ekalla työnnöllä et antaa periksi :D Mut ai että, tuntuu kyllä aivan taivaalliselta! Nautin muutenkin kivusta ja kovista otteista, et ei joku liukkarin levittely ja milli kerrallaan sisään sopis mulle. Harmi kun yllättävänkin moni mies ei tähän suostu.

    • Jhyukbh

      Exän kanssa kun muinoin kokeiltiin peppuseksiä, niin ei tultu edes ajatelleeksi, että pitäisi käyttää liukkaria. Jälkeenpäin miettinyt, että olisi varmaan ollut paljon helpompaa kuin ilman. Ainakin sisään työntyminen oli todella hidasta sentti kerralla syvemmälle. Kun sitten sai kalun kokonaan sisälle niin muistaakseni paneminen sujui ihan ok ja kun vaihdettiin asentoa että tyttöystävä kävi makuuasennosta kontalleen niin muistaakseni kalu meni uudestaan suht helposti sisään.

    Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vassarit kummittelee pääni sisällä joulunakin

      Hetki sitten alkoi punakapina. Joulupäivään mennessä ollaan jo Lindtmanin nuoruusvuosien näytelmäkerhossa. Tapaninpäivän
      Maailman menoa
      63
      2902
    2. Suomen markka otettiin käyttöön vuonna 1860

      Suomi käytti vuoteen 1840 asti rahayksikkönään rinnakkain Ruotsin riikintaalareita ja Venäjän ruplaa. Tämän jälkeen oli
      Maailman menoa
      11
      2642
    3. Oho, köyhyys väheni Marinin hallituskaudella

      👋💥🤕 Tuonkin Marinin hallitus sössi --- Vuosien 2019–2023 sosiaaliturva- ja verotusperusteiden muutokset suhteessa h
      Maailman menoa
      129
      2585
    4. Kylläpä asiat onkin nyt hyvin verrattuna Sannan aikaan

      Sannan aikana aähkön alv oli 10%, nyt 25,5%. Ajatelkaa nytkin pörssisähkö on ilmaista, keskellä talvea! Bensan hinta on
      Maailman menoa
      11
      1794
    5. Yksityinen sektori aiheuttanut Suomen taantuman

      Investointien sijasta nostaneet voitot osinkoina omistajille. Ehdotan korjausliikkeenä yksityisen sektorin sosialisoimi
      Maailman menoa
      18
      1656
    6. Ukrainan raukkamainen isku Moskovaan.

      Pitikö isku tehdä juuri jouluna.Siinä saattoi jäädä joku lapsi isättömäksi.Kyseessä ei edes sotilaskohde.
      Maailman menoa
      367
      1525
    7. En tiedä mitä olet mulle

      Rakkauteni,ihastukseni,pakkomielteeni,mitä lie. Jokatapauksessa ajattelen sinua päivittäin lämmöllä ja haluan toivottaa
      Ikävä
      61
      1466
    8. "Mä elän vieläkin"

      Ikurin turbiini vetäisi taannoin lainabiisin Topin (RIP också) ja kumppaneiden kanssa. Toivottavasti on yläkerrassa kunn
      Tampere
      15
      1428
    9. On mullakin

      Sua ikävä. En vain pysty siihen mitä toivot. Siksi toivon joskus että voisin vain olla hetken lähelläsi
      Ikävä
      71
      1174
    10. Vittumaista Joulua Kuhmolaisille.

      Siinäpä se tiivistettynä.
      Kuhmo
      22
      1171
    Aihe