Psykopaatit Suomessa ketkä ?

Seuraavia henkilöitä yhdistää kaikki psykopatia. Eli kaikki seuraavista julkisuudenhenkilöistä vallan kahvassa ovat psykopaatteja.

Petteri Orpo
Jyrki Katainen
Jorma Ollila
Erkki Liikanen
Pekka Perä
Anne Berner
Jan Vapaavuori
Touko Aalto
Antti Herlin
Sauli Niinistö
Antti Rinne
Alex Stubb
Kari Häkämies
Paavo Lipponen
Mauri Pekkarinen
Martti Ahtisaari
Nalle Wahlroos
Suvi Lindén
11535
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Onkos Arhinmäellä vaan delirium? Minnesotahoito vois auttaa siihen.

Äänestä

Ja persuilla sitten vain syntymätyhmyys! Mikä näistä on kantajalleen vaarallisin?

Äänestä

Listaat kaikki Suomen poliisit.

Äänestä

Toi on vasta sitä jäävuoren pinnan raapaisua.

Äänestä

Onko psykopatia siis edellytys taloudelliseen ja poliittiseen menestymiseen Suomessa?Jos näin on, niin eipä ihme, että täällä on niin paljon monenlaista pahoinvointia. Kieltämättä Suomen henkinen ilmapiiri on tylyn kalseaa ja laskelmoivaa lähes joka paikassa.

Äänestä
  • Naurettavaa mutta ei harmitonta on, kun; Virastoissa on kaikenlaista amispillua kiusaamassa ihmisiä, luulevat vieläpä olevansa jotain älykköjä, mutta paskaa saavat itsekin ja myös heidän lapsensa.

    Äänestä

Monenlaisia virkakyöstejä on tullut tavattua. Kyllä ne pykälät tuntevat ja kertovat ne äänensävyllä josta ei voi erehtyä.

Äänestä
  • Kantelusta seuraa ainoastaan kampaamolla käynti ja huulipunan lisääminen, sitten pää on ihan kunnossa kun näyttää hyvältä ja imukykyiseltä.

    Äänestä

Ainakin noilla kyselytunneilla huudellaan toisten puheluiden päälle kuin poikaviikarit kansakoulussa.

Äänestä

Psykopaatti on erittäin tunnekylmä ihminen, jota ei oikeastaan hetkauta yhtään mikään muu kuin oma etu ja hän myös jollain tasolla nauttii toisten kärsimyksestä.j

Äänestä
  • No just semmoinenhan se Sipilän Juha on.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


psykopaatitpoisvallasta kirjoitti:

Seuraavia henkilöitä yhdistää kaikki psykopatia. Eli kaikki seuraavista julkisuudenhenkilöistä vallan kahvassa ovat psykopaatteja.

Petteri Orpo
Jyrki Katainen
Jorma Ollila
Erkki Liikanen
Pekka Perä
Anne Berner
Jan Vapaavuori
Touko Aalto
Antti Herlin
Sauli Niinistö
Antti Rinne
Alex Stubb
Kari Häkämies
Paavo Lipponen
Mauri Pekkarinen
Martti Ahtisaari
Nalle Wahlroos
Suvi Lindén

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu