Tein näin: tein uuden treffiprofiilin, laitoin henkilöhakuun miesystäväni nikin, kas vain sama nikki löytyi, mutta paikkakuntana oli eri, kuin tuntemani ja hyvin harva voi keksiä tismalleen saman nikin koska siinä on myös eräs tietty numerosarja. uudella paikkaunnalla olevalla nikillä ei ollut mitään tietoja nikin ja iän ja paikkakunnan lisäksi.
Laitoin sitten vanhan treffiprofiilimme, jolla tapasimme, näkyviin taas, ja hakuun miehen nikki, ei löytynyt siis tätä samaa nikkiä toisella paikkakunnalla, koska...hänen on täytynyt estää minun alkuperäinen treffiprofiilini. Eipä mies arvannut, että olen itse epäluulo ja aviomiehen pettämä aiemmin.
Miksi tein näin? Koska hänen käytöksensä antoi ymmärtää, että jokin ei ollut kohdallaan, jokin muuttui ja siihen tuli pieni särö. Pidimme tiiviisti yhteyttä, mutta jokin ei vain ollut kohdillaan. Intuitioni oli oikea.
Pettäjäukko ja vielä vanhakin
MIKSI?
Se jäi kii profiilista-mieskaveri
5
779
Vastaukset 5
- pop98
Jos miehesi kopioinut nikin joltakin toiselta.? Itse olen tenyt niin kun en keksinyt mitään hyvää uutta.
Kovin hämärältä todistelusi kuulostaa, suorastaan jopa vainoharhaiselta.. - Sama.kokemus
Aivan oikein teit. Näitä riittää ja tietenkin he kieltää kaiken.Jos tekonsa itselleen paljastat profiili katoaa ja uusi tulee taas myöhemmin. Ei epärehellinen muutu koskaan. Ei ole mitään vainoharhaa. Monella tapaa voi pettäjän saada kiinni. Viisas suojaa itsensä.
- RvaSalapoliisi
10 pistettä saĺapoliisityöstä👍 Mä oon kans tarkka😆 Osaat pelata kuin miehet. Niin minäkin. Enää ei helpolla kuseteta. Potku perseeseen. Ei epärehellisellä mitään tee.
Muakin yksi typpi yritti vedättää väärällä profiililla. Ai että oli hauskaa naureskella ett kuinka joku on noin kääpiö. Profiilikuvakin oli ihan vastakohta. Ilmeisesti toivoisi olevan sellainen.
Varovaisuutta rakkaat sisaret ❤ aina pelatkaa samoin kun miehet! - Muaeimyöskäänkuseteta
Mulla on suunnitteilla astetta kovemmat keinot. Mies itse tunnusti tehneensä deittiprofiilin. Siitä seurasi pikapano. Nyt mies vakuuttaa, ettei tee enää koskaan mitään väärää. Sovimme, että laitamme hänen työpuhelimeen seurannan päälle. Eipä arvas mitään, että hankin toisen seurantalaitteen ja piilotan autoon. Kyllä se ajan kanssa narahtaa, jos on narahtaakseen.
- Katos-Peiliin
Mikä on lopputuloksena? eroko? sitäkö toivot? vai se valta-taistelun voittos? vai joutumisesi syytteeseen.?
eron myötä asias on huonommin ja jo nyt kerrotun perustella et taida olla ihan viisaskaan ja siitä syystä varmaan ukkos tekee mitä tekee.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"
Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va1092280Mitä tapahtuu?
Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???23903- 103896
- 71892
- 48845
Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...
...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha563816- 82718
Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti
Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk76660Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen
Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik24612- 57571