Johtaako??

kpgjjpegjp

matut johtaa Jokelaa.
Katso jokelalaisten ilmoitustaulu.
Kantaväestö on heille riesana.

4

350

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ne-joutaa-pois

      Kaikki suomalaiset vois muuttaa pois Jokelasta, niin me saatais rauhasa kehittaa Jokelaa oikeaan suuntaan ilman rasismia ja syrjintaa. Jos tulee tiukkapaikka, niin voidaan ne finskit ajaa pois lievaa vakivaltaa kayttaen.

      • häipykäätäältä

        Ruotsi onkin jo menetetty samasta syystä. Mutta kauan ette täälläkään kukkoile, teidät pannaan aktiivimallilla väkisin työhön tai opiskelemaan tai tuet katoaa ! Onneksi persut ja todella isänmaalliset pelastaa Suomenkin vielä tollaiselta kuona-aineelta !


      • Paitsi_että
        häipykäätäältä kirjoitti:

        Ruotsi onkin jo menetetty samasta syystä. Mutta kauan ette täälläkään kukkoile, teidät pannaan aktiivimallilla väkisin työhön tai opiskelemaan tai tuet katoaa ! Onneksi persut ja todella isänmaalliset pelastaa Suomenkin vielä tollaiselta kuona-aineelta !

        Persut ovat katoamassa kartalta ja "isänmaalliset" eivät edes pääse kartalle, seuraavaa hallitusta johtava SDP panee ensi töikseen aktiivikyykytysmallin päreiksi. Revi siitä.


    • Suomies

      Jännä juttu että meitä suomalaisia syntyy tapaan plöp..........plöp......plöp......plöp................pl......plöp.............plöp.
      ja näitä muita plölölölölllöplölöolöplölölölpölölölöplöplöplölölöllölöplöplö.......jne
      Kohta ei auta kapinoida, me kun ollaan lähitulevaisuudessa harvinaisuus tällä pallolla.
      Jossain Lontoossa asuu enemmän ihmisiä kuin Suomessa, joten vielä on hivenen tilaa täälläkin ainakin kun käyttää rexonaa...ja pitää turvan tukossa, eikä tuijota.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi

      Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit
      Maailman menoa
      58
      5514
    2. KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!

      STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
      Maailman menoa
      194
      3520
    3. Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?

      On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei
      Maailman menoa
      22
      2345
    4. Huono päivä

      Tänään on ollut tosi raskas päivä töissä. Tekis mieli itkeä ja huutaa. En jaksa just nyt mitään. Minä niin haluaisin ja
      Ikävä
      18
      2328
    5. Puolen vuoden koeaika

      Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro
      Ikävä
      9
      1038
    6. Huonosti.

      Oletko kohdellut kaivattuasi huonosti? Miksi?
      Ikävä
      102
      1028
    7. Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti

      Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT
      Maailman menoa
      62
      997
    8. Rötösherra käräjillä

      Ähtäriläisyrityksen epärehellisyys oli niin suurta, että mies yhtiön takaa oli lähellä saada ehdotonta vankeutta. Vaikeu
      Ähtäri
      18
      982
    9. Häneen rakastuminen oli sellaista

      että aina uskoi ja luotti että kyllä tästä vielä edetään jotenkin. Se olikin vain rakastuneen toiveajattelua kaikki. Ta
      Ikävä
      79
      945
    10. Onko kaivattusi

      liian vetovoimainen seksuaalisesti?
      Ikävä
      80
      911
    Aihe