Gambiassa saa rumakin

Siellä köyhyys ajaa nuoret miehet panemaan rahasta vanhoja rumia naisia. Surullista.
2118
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ei se sen surullisempaa ole kuin sekään, että kautta historian nuoret naiset ja tytöt ovat joutuneet harrastamaan seksiä, jopa menemään naimisiin, vanhojen rumien ukkojen kanssa.

Äänestä
  • Niin,aina se ei ole valinta vaan pakko. No,taudit tuolla Gambiassa leviää. Toivottavasti Suomessa osaavat hoitaa eksoottiset sukupuolitaudit sitten.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Minnetieviekään kirjoitti:

Siellä köyhyys ajaa nuoret miehet panemaan rahasta vanhoja rumia naisia. Surullista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu