Pornostara pompsahti julkisuuteen tekemään paljastuksia Trumpista. Joutuuko Trump taas eroamaan virastaan?
Joutuuko Trump eroamaan pornostaran vuoksi?
taas_kerran
10116
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Ei mitään meinaa. Melanie ilmestyy telkkariin ja sanoo että kaikki on anteeksiannettu ja Trumppia taputellaan olkapäälle siitä mitenkä kova sonni on. Eihän Bill Clintonkaan eronnut vaikka Monica otti pöydänalla poskeen minkä ehti ja Bill vielä valehti asiasta.
Kennedy lämpöili Marilyn Monroen kanssa. Kuinkas Marilynin kävikään?
Tämä on niitä hävinneen Hillary Clitoriksen kaunaisia kostoja, niitä riittää demokraateilla.
Aina jostain kivenkolosta ryömivät liejuryömijät esiin. Clitoris on huono häviäjä kun ei vieläkään voi luovuttaa demokraattisesti valitulle presidentille!
Hyi kamala minkälaisen nimen oot Hillevi Hilarios hiirelle keksiny. Klitoris. Hy kamala.
En keksi mitä uutta ja paljastettavaa siinä on, että miehet panee naisia. Trump panee naisia, ja panee pikkasen vieraitakin naisia joskus, vaikka on ollut silloin avioliitossakin.
Syrjähyppyjä tekee avioliitoissa niin naiset kuin miehetkin. Mistä lähtien tällainen on ollut syy presidentille erota virastaan?
Juttu on yksinkertaisesti siinä että sikäläisen Eduskunnan edessä eli Kongressin ei saa presidentti valehdella, antaa valheellisia tietoja tai ilmoituksia. Nixon syyllistyi tähän, ja joutui eroamaan.
Trumpilla on paremmat neuvojat ja asianajajat tukenaan.
Se vaan on kertakaikkiaan niin, että vallanpitäjillä on aina ollut ja tulee aina olemaan kiehtovat munat, oli vastapuolena sitten pornostara, tai kuka tahansa.
Joko Mika Aaltola on kommentoinut tapausta?
Nainen on jo kolme kertaa muuttanut tarinaansa. Ei taida olla kovin vahvoilla.
Trumppin pomo Putler on vaan tyytyväinen alaisensa paneskelusta.
Trump onkin panomies eikä mikään poliitikon vässykkä!