Avantouinti

Onko vielä halkosaaressa avantouinti/sauna toiminnassa`? Tarkoitus olisi pääsiäisenä käydä saunomassa uimassa jos saunalämpenee, aikatauluja kiitos?
6287
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

uinti ja saunominen maksaa

Äänestä

rahaa on:)

Äänestä

Auki 20.00-04.00 välisenä aikana.

Äänestä

Veispuukista löydät Halkosaaren avantouimareiden sivut.

Äänestä

halkosaaren sillanvierellä on sulaa vettä, siitä vain uimaan eikä maksa mitään.

Äänestä

tarvolan kylätalon avantouinti klo 15.00- 19.00

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vesamattiloiri kirjoitti:

Onko vielä halkosaaressa avantouinti/sauna toiminnassa`? Tarkoitus olisi pääsiäisenä käydä saunomassa uimassa jos saunalämpenee, aikatauluja kiitos?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu