Gang stalking hourupäät. Menkää hoitoon

Pilaatte hyvän palstan houruilullanne. Eikö teillä oo oikeaa elämää kun jaksatte postata satoja viestejä täysin tuulesta temmatusta typerästä päänne sisäpuolisesta ongelmasta. Ottakaa vaikka kunnon känni Pääsiäisenä, se voi parantaa teidän aivojenne happivajausta.
9194
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Suosittelisin psykopaattisille vainoajille ja nettitrolleille muuten hoitoon menemistä, mutta psykopatiaan ei valitettavasti ole mitään hoitoa, eivätkä psykopaatit edes halua parantua, koska eivät näe itsessään mitään vikaa.

Äänestä

Meillä oli täällä kaksi hyvää ketjua. Usein vain toinen esillä.Sitten joku hullu Luciferian tuli sotkemaan pakan. Avasi monta ketjua. Trollit avasivat halventamisketjuja, jne.

Kyllä tämä kohta rauhottuu. Ei nyt pitäisi olla suuri vaiva hypätä muutaman otsikon yli. JAITSE AVASIT TAAS YHDEN KETJUN, älä meitä syytä

Äänestä
  • Me, jotka oikeasti ja sivistyneesti olemme täällä kirjoittaneet.olemme se näkyvä osa, kohteita, joita häirinnällä ja kiduttamisella tuhotaan.
    Meistä ylöspäin vainohierarkia menee aina vaan salaisemmaksi. On salaliitto poikineen tässä hommassa mukana Korkealle valtarakenteisiin menee Suomessa, kansainvälisyys kysymysmerkki, mutta luultava.

    AUTTAKAA SELVITTÄMÄÄN NÄMÄ SALALIITOT, vai oletteko mukana ja pelkäätte meidän saavan selville. Siks ipitää hulluksi haukkua.

    Äänestä

  • Vaikea selvittää, kun mitään vainohierarkiaa ei ole olemassakaan ja se teidän vainoamisennekin on vain teidän omassa päässänne. Kun ette suostu hakemaan hoitoakaan harhoihinne, niin ainoaksi vaihtoehdoksi sitten varmaan jää ulista päivästä toiseen netissä harhoistanne.

    Äänestä

Jäädytetään tämä ketku.Ei kirjoiteta tähän enä mitään.

Äänestä

EI MENNÄ HOITOON, MUTTA TROLLI lUCIFERIAN JNE, PITÄÄ SAADA POIS

Me oikeat g-uhrit tyydytään 1 - 2 ketjuun. Hissuksiin sitten kirjoitellaan.

Äänestä

sisäministeriö-supo-kerho=gs. ei ole rosvoa tai polea vaan kaikki on yhtä.

Äänestä

" Eikö teillä oo oikeaa elämää kun jaksatte postata satoja viestejä"

Ei, me oikeat gang stalkatut olemme pelkkiä uhreja, joilla ei ole elämää. Joku voisi kutsua tätä elinikäiseksi rangaistukseksesi, mutta kun tämä ei oikeasti ole rangaistus vaan pelkästään törkeä rikos. Valitettavasti on niitä, ketkä eivät ole tämän rikoksen uhreja mutta esiintyvät sellaisina tehden pilkkaa oikeista vainon uhreista.

Äänestä
  • sehän on stalkkauksen yksi päämäärä:tuhota elämä Olemme vain kotiimme peloteltuja uhreja

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


typerät_paskanjauhajat kirjoitti:

Pilaatte hyvän palstan houruilullanne. Eikö teillä oo oikeaa elämää kun jaksatte postata satoja viestejä täysin tuulesta temmatusta typerästä päänne sisäpuolisesta ongelmasta. Ottakaa vaikka kunnon känni Pääsiäisenä, se voi parantaa teidän aivojenne happivajausta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu