Aivan fantastista Kokoomus

jo saatu niitä fantastisia korkotuottoja? https://www.is.fi/kotimaa/art-2000000071738.html
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Onneksi Suomessa oli rahaministerinä Sdp:n puh.joht. Jutta Urpilainen, joka hankki ainutlaatuiset takuut lainalle.

Sdp: n lempilapsella autoverolla voimme kustantaa kreikkalaisten puuttuvan autoveron ja näin saada tasapainotettua heidän valtion talouttaan.
Olisihan skandaali, jos kreikkalaiset joutuisivat maksamaan saman autoveron kuin suomalaiset. Se olisi suoraa tulonsiirtoa suomalaiselle Bemarin ostajalle, kuten Antti Lindtmankin totesi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


paljonko_ollaan kirjoitti:

jo saatu niitä fantastisia korkotuottoja? https://www.is.fi/kotimaa/art-2000000071738.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu