Perussuomalaisilla kaikki menee

perseelleen.
Persut tulevat tekemään konkurssin konkurssin !
Ei vain pelkästään rahallisen vaan poliittisen. Ihmiset hylkäävät homohyyssääjän mutta ihmisvihamielisen aatteen

Miksi persuilla epännistuu kaikki;
Jusukin tulee pettämään väkensä. Mitä Timo edellä sitä Jusu perässä.
9158
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Syyrialainen nainen, jolla Venezuelan kansalaisuus, tuli valehdellen Suomeen pakolaisena ja valitti, ettei saa
jäädä töihin, vaikkei tullut töihin työperäiseksi, vaan pakolaisena parkumaan

ja mänttien hörhöjen tv Mtv HtvHesari teki tästä jutun

Venezuelan elintaso
http://www.oikeamedia.com/o1-58706
Toiseksi syyrialaisnaisella on Venezuelan kansalaisuus, mutta siitä huolimatta hän toteaa jutussa, että "en todellakaan aio muuttaa Venezuelaan. Siellä ei ole ruokaa, ei lääkkeitä, ei yhtään mitään."

Äänestä

Nykyisessä Suomessa ei voi elää jos on JUSU oppositiossa ja saa hiemankin suosiota/mainetta kansan joukossa.

JUSU ei halua kilpailua koska hän on se kukko tunkion huipulla kiekumassa.
Tämä vastannee kysymykseen Miksi!

Mites rajat!
Rikolliset persut tulee karkottaa maasta välittömästi

Äänestä

sinulla persu on murhaaja Stalinin kaltainen moraali ja persoonallisuusrakenne.

Voi....voi....taas meitä sorrr...eikun lennetään. !!

Äänestä
  • No kylläpä taas vasurien katkeruus ja kauna tulvivat tälle palstalle.
    Loputonta persuvihan täyttämää typerää lässytystä .

    Hankkikaa nyt vähäpojat edes se elämä jostain, hehehheeheee

    Äänestä

Soini varasti persujen varat ja konkurssi on tulossa. Pikkupomot nyysivät jäljelle jääneitä ropoja.
Sen näkee mm siitä että uppoavan laivan miehitti kaikenmaailman "marginaalit" jotka täyttivät aatteen lopullisesti omalla henkisellä paskallaan.
Voidaan sanoa paskaa meni paskan luokse ja lopputulos on sen mukainen... Paskaa on tarjolla enemmän kuin tarpeeksi.
Katsokaa nyt Halla-ahon oikeaa kättä. Täydellinen pöhelö joka osaa avata vain mv-lehden. Sekin kertoo persujen siveettömyydestä

Äänestä
  • No kylläpä taas vasurien katkeruus ja kauna tulvivat tälle palstalle.
    Loputonta persuvihan täyttämää typerää lässytystä .

    Hankkikaa nyt vähäpojat edes se elämä jostain, hehehheeheeeeeee

    Äänestä

  • Kyllä tämä taitaa olla sinisten kitinää ja naukumista Terholaisilta, kun kannatus tai oletus luku on menossa nollaa kohti vikinästä huolimatta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tietää-joku-sattumalta kirjoitti:

perseelleen.
Persut tulevat tekemään konkurssin konkurssin !
Ei vain pelkästään rahallisen vaan poliittisen. Ihmiset hylkäävät homohyyssääjän mutta ihmisvihamielisen aatteen

Miksi persuilla epännistuu kaikki;
Jusukin tulee pettämään väkensä. Mitä Timo edellä sitä Jusu perässä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu