Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Nieluun nainti

Kaverini on ehdottanu että kokeilisimme nielu naintia ja hän haluaisi laukaista spermansa ollessaan pohjassa suoraan nieluun. Miten pitää toimia? onko vaarassa mennä spermat keuhkoon?
103706
5Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Tuskin ne keuhkoon menevät. Suurempi ongelma on se, saako kyrpä tarpeeksi voimakasta hyväilyä, että mies saisi siemensyöksyn. Minä en ainakaan ole saanut, vaan ei minua ole suihin ottaminen juuri innostanutkaan. Sen sijaan naisen vitun nuoleminen on ollut erittäin miellyttävää.

Vaan se kun on yksilöllistä. Ei kuin kokeilemaan.

Iloa teille ja Hyvää Pääsiäistä! :)

Äänestä

En usko, nielemis- tai oksennusrefleksi tulee vastaan. Pitäkää kivaa! Se on tosi kivaa puuhaa!

3Äänestä

Suusex on ihanaa vaihtelua! Kokeilkaa ihmeessä!!!!

1Äänestä

Mulle tuo kurkkuun peneminen ei koskaan ole oll se juttu. Toki nautin. kun naiseni nielee spermat, mutta kielellä pyöritteleminen on kurkkupanoa parempaa mun mielestä.

Äänestä
  • ehkä se ei ole se, miltä se munan päässä tuntuu, se juttu mikä siitä tekee niin mahtavaa:)

    Äänestä

  • Meillä välillä esileikkinä, että mies leikkii sauvalla pillussa ja joskus on anustappikin paikallaan mun ottaessa suihin. On kuulema järisyttävää laueta suuhun silloin, kun alan saada orgasmia. Imuteho lisääntyy ja tulee vaativammaksi ja nielu aukeaa ottamaan spermat. Siinä on upea tunne, kun kaikki kolme aukkoa on kerralla käytössä.

    1Äänestä

  • MunaSuu kirjoitti:

    Meillä välillä esileikkinä, että mies leikkii sauvalla pillussa ja joskus on anustappikin paikallaan mun ottaessa suihin. On kuulema järisyttävää laueta suuhun silloin, kun alan saada orgasmia. Imuteho lisääntyy ja tulee vaativammaksi ja nielu aukeaa ottamaan spermat. Siinä on upea tunne, kun kaikki kolme aukkoa on kerralla käytössä.

    Niin on, sen intohimon tuntee munan käsittelyssä ja liikkeissä, mitä nainen tekee. Aluksi nainen imuttelee ja nuolee varovasti, mutta kun hän alkaa kiihtymään, alkaa se imuttelun ja runkkaamisen intensiteetti kasvamaan. Joskus on ihan kiva vaan öljytkin käsin rämpälätä vieressä olevaa persettä ja nauttia suikkarista, joskus tietenkin yhtäaikaa antaa kielihyvää. Yhtäaikaa laukeaminen tuossa ihan mahtavaa, niinkuin aina muutenkin.

    Äänestä

Itse koin kurkkupanon vasta pari viikkoa sitten. Orgasmi oli taivaallinen. Parasta ikinä. ja oon jo 54v mies.

1Äänestä
  • Eikos se tunnukkin hiukan alistamiselta, kun nussit kurkkuun? Itse ainakin koin sen sellaiseksi ja kaverini tykkää kans alistaa minua niin. Se oikein nauttii, kun minulla kuola valuu. Itsekkin kyllä nautin, mutta ei ole koskaan aikaisemmin spermoja ampunut nieluun ja sillä kyselinkin.

    Äänestä

minä porasin akkuporakoneella reiän kurkkuun ja suoritin kurkkupanon ja sen jälkeen tein falafelin asiakkaalle sillä kurkulla, siitä sait vääräuskoinen koira

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


kunnonsuikkarit kirjoitti:

Kaverini on ehdottanu että kokeilisimme nielu naintia ja hän haluaisi laukaista spermansa ollessaan pohjassa suoraan nieluun. Miten pitää toimia? onko vaarassa mennä spermat keuhkoon?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu