Isokokoinen uhkee ja vaalee suomineito ratsailla

puhkumuhku

37

22356

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Löytyykö tätä enää mistään

      • Anonyymi

        Löytyy


      • Anonyymi

        Tiedän naisen tältä videolta


    • Anonyymi

      Pimuset harrastaa gutaa hepan selässä, pojat tärisevässä mopossa. 😡😒👿 Ette ikuna arvaa, kuka niiku kirjotti.

      • Anonyymi

        Hyi helvetti. Katopa tosta mun linkistä tuo sun video niin menee halut loppuiäksi


      • Anonyymi

        Menikö tunteisiin ? Ei kannattaisi tämmöstä julkaista..


      • Anonyymi

        O-U-T-I. N


      • Anonyymi

        Aikamoista kuraa.. löytyy näköjään useasta paikasta tämä kun vain pornforrelax me and my girlfriend


      • Anonyymi

        Haluatko että laitan koko nimen tänne? Jos ei haittaa?


      • Anonyymi

        Eikö hävetä


      • Anonyymi

        Nolo


    • Anonyymi

      Ei saa puhua niin kiihottavia, että menee reisille.

      • Anonyymi

        Hyi helvetti


    • Anonyymi

      Enpä arvaa

    • Anonyymi

      Laittakaa mulle toimiva linkki tähän videoon

    • Anonyymi

      Nimi alkaa o kirjaimella

    • Anonyymi

      Ei taida enää löytyä tätä videota mistään ä, muuta kun kuvia? Niistäkin kyllä tunnistaa tän naisen.

      • Anonyymi

        Niin tunnistaa


    • Anonyymi

      Satanen heti toimivasta linkistä tähän videoon

    • Anonyymi

      Mulla toimiva linkki tähän ja myös ladattu video. Naisen kyllä tunnistaa O-U-T-I

    • Anonyymi

      Löytyy tästä sivulta pornforrelax.com hakuun kun kirjoittaa: me and my girlfriend niin löytyy ekalta sivulta ja näkyy!! Laittaa vielä ilmaiseen capcut sovellukseen pyörimään niin saa säädettyä että äänet kuuluu tunnistettavasti, kuvankin saa säädettyä silleen että näkyy kaikki 100%.

      • Anonyymi

        Niin näkyy, hyi vittu mikä..


    • Anonyymi

      Törmäsin tähän viestiketjuun kirjoitin sinne pornforrelax sivustolle hakuun ton: me and my girlfriend ja sieltähän löytyi tämä video kokonaisuudessaan . Tykkään isoista naisista , mutta tämä nainen oli kyllä hirveä näky. En suosittele kenellekään.

    • Anonyymi

      Kuka tietää tän naisen koko nimen?

      • Anonyymi

        Minä tiedän kun olin tossa mukana . Laitanko tänne?


    • Anonyymi

      R-kioski on Napakymppi asiakaspalvelussa ja toivoisin, että teille tulisi töihin napakymppi tyttö Suvi, Suvi on niin iloisella ilmeellä Napakymppi lehden kannessa kesällä 2000. ns. sulot levällään. Ja hymyilee kauniissti vaikka on kuvassa kesäisellä kalliolla kontallaan. Suvi Maarit Jalkanen on Napakymppi lehden kuvissa kontallaan...alastomana. Napakymppi on pornolehti, joka lakkautettiin 2010-luvun alussa. Suvi poseeraa kesän 2000. kansikuvassa ja keskiaukeaman tyttönä. Voi olla, että jostain löytyy myös aktikuvasarjat ja videotkin.

      Käykää Suvilta kysymässä. Suvi Maarit Jalkanen asuu Hankasalmella ja on työskennellyt pikkuesimiehenä myös Hankasalmella Revontuli nimisessä Ravintolahotellissa...Sitä ennen submarine nimisessä sämpyläbaarissa Jyväskylässä. Suvin äidille Marjatta Jalkasellekkin voi lehteä näyttää.

      • Anonyymi

        Miten tämä liittyi tähän viestiketjuun?


      • Anonyymi

        Ei oo Suvi Jalkanen tässä kyseisellä videolla


    • Anonyymi

      Jesse ja Outi. Taustalla kuuluu Outin miehen veljen ääni.

    • Anonyymi

      Hei! Outi N oli pyytänyt videoitten poistoa netistä ja nämä nykyiset linkit eivät toimi, mutta lisään kk päästä uusia linkkejä tähän videoon ja paljon. Aion myös toimittaa yhden suoraan hänen miehelleen.

      • Anonyymi

        Hei. Kyllä vain tämä on outi ni.... Hyi helvetti.. kuka haluaa että laitan koko nimen tänne?


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Hei. Kyllä vain tämä on outi ni.... Hyi helvetti.. kuka haluaa että laitan koko nimen tänne?

        Löytyy edelleen samalta sivulta esim: pornforrelax nimellä me and my girlfriend. Käyttää vaan eri hakukoneita ainakin Bing näyttää tän suoraan kun menet sitä kautta. Ei näitä saa ikinä pois netistä kokonaan.


    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. SDP jo 100 % suositumpi kuin persut

      Kertoo Hesarin uusin kannatuskysely. Demareiden kannatus on miltei tuplat verrattuna persuihinl. Suomen kansa ei selväst
      Maailman menoa
      99
      10702
    2. Voiko normaali ihminen ryhtyä vasemmistolaiseksi?

      Tätä jäin pohdiskelemaan.
      Maailman menoa
      247
      4606
    3. SDP haluaa 40 000 nettomaahanmuuttajaa

      SDP:n Suunnanmuutos-vaihtoehtobudjetissa, käy ilmi, että demarit itse asiassa vaativat räjähdysmäistä ”työperäisen” maah
      Maailman menoa
      175
      3983
    4. Orpo: Velkajarrua vastustavaa puoluetta vaikea ajatella hallitukseen

      No Minja Koskelan kommunistipuolue jäi ulos tuosta. Kaikki eduskuntapuolueet vasemmistoliittoa lukuun ottamatta sopivat
      Maailman menoa
      172
      3470
    5. PS ylivoimainen nousija myös HS:n gallupissa, SDP laskee taas

      https://www.verkkouutiset.fi/a/hs-gallup-sdpn-suosio-laskee-ps-nousussa/#0a7d2507 Ylivoimainen viime kuukausien nousija
      Maailman menoa
      75
      3295
    6. Valtavasti suomalaisia asunnottomina, mutta ei yhtään somalia

      tai muuta kehitysmaalaista. Mites tässä näin kävi? Tiedän hyvin, että esim. somaleita lentää ulos mm. Hekan asunnoista,
      Maailman menoa
      78
      3087
    7. Mikä tämä henkilö mahtaa touhuta Parkanossa

      Kamalaa https://www.ylasatakunta.fi/teksti/pirkanmaan-karajaoikeus-vangitsi-koiran-tappamisesta-epaillyn-6.68.127794.b58
      Parkano
      34
      2876
    8. Ikävä sinua mies

      Vuosia kuluu, mutta tunteet ei ole hävinnyt. Tasoittuneet toki, kun ei olla nähty. Järki palannut päähän kuitenkin. Se i
      Ikävä
      27
      2440
    9. Hienoa! Eduskunta luopui käteisen käytöstä

      Nyt tuo sama muutos pitää saada myös muuhun yhteiskuntaan. Käteistähän ei tarvitse tänä päivänä enää kuin rikolliset.
      Maailman menoa
      65
      1786
    10. Kiinnostaa - ei kiinnosta - kiinnostaapas

      Selittäkää hämmentyneelle miksi miehiä ei ikinä kiinnosta silloin, kun sitä olisi itsekin kiinnostunut? Sitten kun siirt
      Sinkut
      169
      1545
    Aihe