Ja TAAS olemme saaneet todistaa, KOKO Etelä-Suomessa, pääkaup.seudulla ainakin, KUINKA Jumalat KAATAVAT ja ylitsepääsemättömällä Voimalla AIHEUTTAVAT kaiken hyväkskäyttöasiat. Ovat JO KAiken Ton saaneet aikaan myös valkoihoisten lasten sisällä, niiden ressukoiden huudot ja kauhut ovat JO todiste siitä, Noiden Ilmentymien yhteydessä, niiden ollessa olemassa.
Jumalat OVAT AIVAN estoitta näyttäneet, ESITTÄNEET, Mitä oikein haluavat ALAPÄÄSTÄÄN! Me niin monet, kaikki, olemme JO tuta sen saaneet KOKEA, kaiken näkemämme lisäksi. Katsokaa VAAN YLÖS ilmatilaan, NIIN näette Mitkä Olennot, ELI JÄTTILÄIS-VALTIAAT, Jumalat siellä hässii ja hässittäväksi laittavat KOKO maailman, Heidän VEROLLEpantavaksi. PANTAVAKSI, todellakin! KYSEESSÄ on Heidän JÄTTI-Voimansa, JOIDEN mega-giga Newtonin fysiikan Voimansa KAATAA ja aiheuttaa Voimalla tänne maailmaan, ihmisille TAPAHTUMAAN. EIKÄ vahingossa Heiltä, Jumalilta mikään, EI EDES halunsa!
Ne valkoihoiset, JOTKA edelleenkään EIVÄT suostu ymmärtämään ja näkemään, ETTÄ mistä Noi asiat OVAT AINA tulleet ja ovat KAADETUT, voivat NYT viimeistään AVATA silmänsä ja AISTINSA, ja LOPETTAA sen Ylistyksen Jumalia tms. KOHTAAN. Sillä Ylistäessänne te palvelette Antikristus-Jumalia! Että Silleen!
Jumalat AIHEUTTAVAT kaatamalla hyväkskäyttöas.
3
260
Vastaukset
- HuruHoureJumalat
JA AUTTAESSANNE Jumalia, uskovaiset, te EKSYTÄTTE ihmisiä uskomaan, ETTÄ Taivas on hyvä paikka ja/tai, ETTÄ sinne VOI mennä! EKSYTÄTTE myös YHTÄÄN uskomaan Jumaliin tms. Herroihin, EKSYTÄTTE Uskontoon, JOKA on VALETTA!
AVATKAA JO silmänne ja AISTINNE! Vastuuta myös siihen, MITÄ uskottelette muille! Nämä kaatajat ei ole Jumalasta vaan saatanasta ja se tekeytyy valkeuden enkeliksi ja eksyttää jos mahdollista valitutkin. Tässä linkissä varoitusta ja opetusta näistä ilmiöistä. http://www.kristitynfoorumi.fi/
- KaikkiTullaanTodistamaan
Voi ihminen hyvä, ikävä kyllä kaikki huonot ja halla-asiat ovat Jumalista, Jeesuksista ym. nimikko-Valtiaista ja Heidän Henkimaailmastaan. Saatana on se ulkoistettu paha, joka on pelkkää Jumalien ym. Valtiaiden Tahto ja aikaansaannos.
Luuletko, että Saatana ehtisi joka puolelle maailmaa kaiken pahansa tekemään, haluamaan. Sorry, vaan, mutta hän on pakotettu kaikkeen ja aika syytön kaikkeen asiaan: Jumalien ja Jeesusten yms. Tekosyy, Syntipukki eli aiheeton osapuoli, joka sai asiattomasti kantaa kaiken Syyt ja syyllisyyden.
Hyvää toivon ihmisille, aivan varmasti, mutta älkää uskoko tai uskotelko ENÄÄ hyvää Jumalista, Jeesuksista tms., sillä Jokainen Heistä, Korkeimpia myöten ovat Kaiken takana ja mukana. Olkoon ihmisillä Kaikki varjelus ja täys, täydellinen olemassaolo (siis se meidän biomassa), jotta välttyisimme kaikelta Herrojen hallalta ja Haluilta. Etelä-Suomessa kaikki olemme jo saaneet Kirkkoa myöten todistusta, että Kaikki Valtiaat Korkeimpia myöten (vain muutama, pieni joukko alimpia Valtiaita ei ole halunnut olla mukana) ovat Kaikessa hallassa, sen haluamisessa ja aikaansaamisessa täysin mukana, ja vapaasta Halustaan.
Yhtään Hyvää, kunnollista, oikeanlaista tai pelastavaa Jumalaa tai Jeesusta EI ole näkynyt yli vuosikymmeneen täälläkään, KAIKKI Noiden Ilkeät ja Pahat Aikeet ja aikaansaannokset Heidän absol. Todistustensa KERA on kylläkin jatkuvasti nähty, todistettavasti.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1153366
Kehutaan vaihteeksi Perussuomalaisia
Perussuomalaiset ovat olleet melkoisen lokakampanjoinnin kohteena, vaikka ovat saaneet paljon hyvää aikaiseksi. Nyt on1252532- 242066
Roiskeläpät takaisin niin alkaa lasit kestämään
"Tuulilaseja hajottava talvi-ilmiö on ehkä ratkennut" Tämän päivän autoissa kun on esimerkiksi vanhempaa autokalustoa s231562Mitä tapahtuu?
Mitä säpäkän risteyksessä on tapahtunut kun poliiseja, ambulansseja ja kopteri paikalla?291540Tiesitkö? Johannes Brotheruksen ex-isäpuoli on kuin onkin Mikko Kuustonen - Tästä on kyse!
Tiesitkö? Ja hehän on kuin kaksi marjaa... Johannes Brotherus on KUUMAA-yhtyeen jäsen ja tänä syksynä mukana Vain elämää151485Murtautuminen uimahalliin
17.10. yöllä Kiuruveden uimahalliin murtauduttiin yläkerran oven ikkunasta. Onko kellään havaintoja tapauksesta?27970- 87942
Mitä tarkalleen tunnet
Minkälaisia tunteita sisälläsi liikkuu, kun tiedät, että ajattelen sinua lämmöllä ja jotain syttyy myös sinussa? Haluai62876Syyskuussa 2025 ensirekisteröidyistä henkilöautoista 43 % oli täyssähköautoja.
Niitä rekisteröitiin 2 592 eli 41 % enemmän kuin vuotta aiemmin. Syyskuussa 2025 rekisteröidyistä uusista henkilöautois2799