Jumalat AIHEUTTAVAT kaatamalla hyväkskäyttöas.

HyiSaatanaYÄK

Ja TAAS olemme saaneet todistaa, KOKO Etelä-Suomessa, pääkaup.seudulla ainakin, KUINKA Jumalat KAATAVAT ja ylitsepääsemättömällä Voimalla AIHEUTTAVAT kaiken hyväkskäyttöasiat. Ovat JO KAiken Ton saaneet aikaan myös valkoihoisten lasten sisällä, niiden ressukoiden huudot ja kauhut ovat JO todiste siitä, Noiden Ilmentymien yhteydessä, niiden ollessa olemassa.

Jumalat OVAT AIVAN estoitta näyttäneet, ESITTÄNEET, Mitä oikein haluavat ALAPÄÄSTÄÄN! Me niin monet, kaikki, olemme JO tuta sen saaneet KOKEA, kaiken näkemämme lisäksi. Katsokaa VAAN YLÖS ilmatilaan, NIIN näette Mitkä Olennot, ELI JÄTTILÄIS-VALTIAAT, Jumalat siellä hässii ja hässittäväksi laittavat KOKO maailman, Heidän VEROLLEpantavaksi. PANTAVAKSI, todellakin! KYSEESSÄ on Heidän JÄTTI-Voimansa, JOIDEN mega-giga Newtonin fysiikan Voimansa KAATAA ja aiheuttaa Voimalla tänne maailmaan, ihmisille TAPAHTUMAAN. EIKÄ vahingossa Heiltä, Jumalilta mikään, EI EDES halunsa!

Ne valkoihoiset, JOTKA edelleenkään EIVÄT suostu ymmärtämään ja näkemään, ETTÄ mistä Noi asiat OVAT AINA tulleet ja ovat KAADETUT, voivat NYT viimeistään AVATA silmänsä ja AISTINSA, ja LOPETTAA sen Ylistyksen Jumalia tms. KOHTAAN. Sillä Ylistäessänne te palvelette Antikristus-Jumalia! Että Silleen!

3

268

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • HuruHoureJumalat

      JA AUTTAESSANNE Jumalia, uskovaiset, te EKSYTÄTTE ihmisiä uskomaan, ETTÄ Taivas on hyvä paikka ja/tai, ETTÄ sinne VOI mennä! EKSYTÄTTE myös YHTÄÄN uskomaan Jumaliin tms. Herroihin, EKSYTÄTTE Uskontoon, JOKA on VALETTA!

      AVATKAA JO silmänne ja AISTINNE! Vastuuta myös siihen, MITÄ uskottelette muille!

    • Nämä kaatajat ei ole Jumalasta vaan saatanasta ja se tekeytyy valkeuden enkeliksi ja eksyttää jos mahdollista valitutkin. Tässä linkissä varoitusta ja opetusta näistä ilmiöistä. http://www.kristitynfoorumi.fi/

      • KaikkiTullaanTodistamaan

        Voi ihminen hyvä, ikävä kyllä kaikki huonot ja halla-asiat ovat Jumalista, Jeesuksista ym. nimikko-Valtiaista ja Heidän Henkimaailmastaan. Saatana on se ulkoistettu paha, joka on pelkkää Jumalien ym. Valtiaiden Tahto ja aikaansaannos.
        Luuletko, että Saatana ehtisi joka puolelle maailmaa kaiken pahansa tekemään, haluamaan. Sorry, vaan, mutta hän on pakotettu kaikkeen ja aika syytön kaikkeen asiaan: Jumalien ja Jeesusten yms. Tekosyy, Syntipukki eli aiheeton osapuoli, joka sai asiattomasti kantaa kaiken Syyt ja syyllisyyden.

        Hyvää toivon ihmisille, aivan varmasti, mutta älkää uskoko tai uskotelko ENÄÄ hyvää Jumalista, Jeesuksista tms., sillä Jokainen Heistä, Korkeimpia myöten ovat Kaiken takana ja mukana. Olkoon ihmisillä Kaikki varjelus ja täys, täydellinen olemassaolo (siis se meidän biomassa), jotta välttyisimme kaikelta Herrojen hallalta ja Haluilta. Etelä-Suomessa kaikki olemme jo saaneet Kirkkoa myöten todistusta, että Kaikki Valtiaat Korkeimpia myöten (vain muutama, pieni joukko alimpia Valtiaita ei ole halunnut olla mukana) ovat Kaikessa hallassa, sen haluamisessa ja aikaansaamisessa täysin mukana, ja vapaasta Halustaan.

        Yhtään Hyvää, kunnollista, oikeanlaista tai pelastavaa Jumalaa tai Jeesusta EI ole näkynyt yli vuosikymmeneen täälläkään, KAIKKI Noiden Ilkeät ja Pahat Aikeet ja aikaansaannokset Heidän absol. Todistustensa KERA on kylläkin jatkuvasti nähty, todistettavasti.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kaipaamasi miehen nimi?

      Ja maakunta tai kaupunki?
      Ikävä
      22
      4024
    2. Olit ihan

      Kiihkona silloin. Sen näki ja lähes tunsi. Ei tainnut olla kaukana et olisit vetänyt lähellesi jos siihen olisi hetki tu
      Ikävä
      31
      3457
    3. Oletko keskustellut kaivatustasi muiden

      Kanssa lähiaikoina? Jos, onko keskustelu ollut positiivista tai negatiivista? Vaikuttaako keskustelut mielipiteeseesi ka
      Ikävä
      54
      3274
    4. Ennen ei ollut persuja ja työttömyyttä, lääkäriinkin pääsi

      Ennen oli kaikilla töitä Kauppiaille kelpasi kun saivat voittoa Yritystukia ei ollut Lääkäriin pääsi kaikki haluklaat Nu
      Maailman menoa
      9
      3265
    5. Trump huonommassa kunnossa kuin Usasta virallisesti sanotaan?

      "Terveys on vakaa mutta ei normaali".Uskallan melkein sanoa,että Trumpin terveydentilaa kaunistellaan.Myös se että se nu
      Maailman menoa
      122
      2889
    6. Kyllä on Vasemmistoliitosta Koskelan johdolla tullut todellinen ääripuolue

      se on niin tulipunainen kuin olla voi, ja selvästi haluaa jatkuvasti eripuraa, ja repiä kansaa kahtia. Siinä on jo vuod
      Maailman menoa
      23
      2641
    7. Suomen veroaste 5 %-yks liian matala

      Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.
      Maailman menoa
      116
      2340
    8. Antifasismi - mitä se on?

      Se on äärivasemmistolaista anarkistista toimintaa joka käyttää fasisminvastaisuutta keppihevosena oikeuttaakseen toimint
      Maailman menoa
      12
      2215
    9. MTV: Harvinainen haastattelu! Vappu Pimiä kommentoi vihdoinkin uutta TTK-juontajaa

      TTK-juontajaspekuloinnit käyvät edelleen kuumana. Kenet sinä haluaisit uudeksi TTK-juontajaksi? Kommentoi alle! Lue,
      Suomalaiset julkkikset
      14
      2155
    10. Yleveron tuotto siirrettävä S-ryhmälle

      Yleisradio on mukana kansanmurhassa. Tuollaista ei voi tukea verovaroin. S-ryhmä on ainoa selkärankainen iso toimija S
      Maailman menoa
      28
      1747
    Aihe