Ja TAAS olemme saaneet todistaa, KOKO Etelä-Suomessa, pääkaup.seudulla ainakin, KUINKA Jumalat KAATAVAT ja ylitsepääsemättömällä Voimalla AIHEUTTAVAT kaiken hyväkskäyttöasiat. Ovat JO KAiken Ton saaneet aikaan myös valkoihoisten lasten sisällä, niiden ressukoiden huudot ja kauhut ovat JO todiste siitä, Noiden Ilmentymien yhteydessä, niiden ollessa olemassa.
Jumalat OVAT AIVAN estoitta näyttäneet, ESITTÄNEET, Mitä oikein haluavat ALAPÄÄSTÄÄN! Me niin monet, kaikki, olemme JO tuta sen saaneet KOKEA, kaiken näkemämme lisäksi. Katsokaa VAAN YLÖS ilmatilaan, NIIN näette Mitkä Olennot, ELI JÄTTILÄIS-VALTIAAT, Jumalat siellä hässii ja hässittäväksi laittavat KOKO maailman, Heidän VEROLLEpantavaksi. PANTAVAKSI, todellakin! KYSEESSÄ on Heidän JÄTTI-Voimansa, JOIDEN mega-giga Newtonin fysiikan Voimansa KAATAA ja aiheuttaa Voimalla tänne maailmaan, ihmisille TAPAHTUMAAN. EIKÄ vahingossa Heiltä, Jumalilta mikään, EI EDES halunsa!
Ne valkoihoiset, JOTKA edelleenkään EIVÄT suostu ymmärtämään ja näkemään, ETTÄ mistä Noi asiat OVAT AINA tulleet ja ovat KAADETUT, voivat NYT viimeistään AVATA silmänsä ja AISTINSA, ja LOPETTAA sen Ylistyksen Jumalia tms. KOHTAAN. Sillä Ylistäessänne te palvelette Antikristus-Jumalia! Että Silleen!
Jumalat AIHEUTTAVAT kaatamalla hyväkskäyttöas.
3
213
Vastaukset
- HuruHoureJumalat
JA AUTTAESSANNE Jumalia, uskovaiset, te EKSYTÄTTE ihmisiä uskomaan, ETTÄ Taivas on hyvä paikka ja/tai, ETTÄ sinne VOI mennä! EKSYTÄTTE myös YHTÄÄN uskomaan Jumaliin tms. Herroihin, EKSYTÄTTE Uskontoon, JOKA on VALETTA!
AVATKAA JO silmänne ja AISTINNE! Vastuuta myös siihen, MITÄ uskottelette muille! Nämä kaatajat ei ole Jumalasta vaan saatanasta ja se tekeytyy valkeuden enkeliksi ja eksyttää jos mahdollista valitutkin. Tässä linkissä varoitusta ja opetusta näistä ilmiöistä. http://www.kristitynfoorumi.fi/
- KaikkiTullaanTodistamaan
Voi ihminen hyvä, ikävä kyllä kaikki huonot ja halla-asiat ovat Jumalista, Jeesuksista ym. nimikko-Valtiaista ja Heidän Henkimaailmastaan. Saatana on se ulkoistettu paha, joka on pelkkää Jumalien ym. Valtiaiden Tahto ja aikaansaannos.
Luuletko, että Saatana ehtisi joka puolelle maailmaa kaiken pahansa tekemään, haluamaan. Sorry, vaan, mutta hän on pakotettu kaikkeen ja aika syytön kaikkeen asiaan: Jumalien ja Jeesusten yms. Tekosyy, Syntipukki eli aiheeton osapuoli, joka sai asiattomasti kantaa kaiken Syyt ja syyllisyyden.
Hyvää toivon ihmisille, aivan varmasti, mutta älkää uskoko tai uskotelko ENÄÄ hyvää Jumalista, Jeesuksista tms., sillä Jokainen Heistä, Korkeimpia myöten ovat Kaiken takana ja mukana. Olkoon ihmisillä Kaikki varjelus ja täys, täydellinen olemassaolo (siis se meidän biomassa), jotta välttyisimme kaikelta Herrojen hallalta ja Haluilta. Etelä-Suomessa kaikki olemme jo saaneet Kirkkoa myöten todistusta, että Kaikki Valtiaat Korkeimpia myöten (vain muutama, pieni joukko alimpia Valtiaita ei ole halunnut olla mukana) ovat Kaikessa hallassa, sen haluamisessa ja aikaansaamisessa täysin mukana, ja vapaasta Halustaan.
Yhtään Hyvää, kunnollista, oikeanlaista tai pelastavaa Jumalaa tai Jeesusta EI ole näkynyt yli vuosikymmeneen täälläkään, KAIKKI Noiden Ilkeät ja Pahat Aikeet ja aikaansaannokset Heidän absol. Todistustensa KERA on kylläkin jatkuvasti nähty, todistettavasti.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1522075
Stubb kävi pelaamassa golfia Trumpin kanssa Floridassa
Presidentit tapasivat aamiaisella, pelasivat kierroksen golfia ja lounastivat yhdessä. Vierailu oli luonteeltaan epävir3301274Mies, miksi et vaikuta halukkaalta?
Ihmeellistä käytöstä mieheltä. Toki et ole mikään teinipoika enää.911156- 1301005
- 35928
- 67909
Minkä kultakimpaleen
Menetän jos en saa häntä. Joku muu saisi nauttia siitä hellyydestä, huumorista ja intohimosta. Ehkä hän ymmärtää nyt mik31859Joustoasuminen , kyykyttämistä vai ihan vaan mielenvikaisuutta?
https://yle.fi/a/74-20149669 Kun asumistukia leikataan joittenkin sääntöjen mukaan,olis pakko muuttaa halvempaan. Mutta22793Ikävä on häntä
Josta on tullut niin tärkeä ja rakas. Olisinko onnellinen hänen kanssaan. Ne rakastavat silmät jotka mua katsoo aina jos59787Onko kaivattusi
Työelämässä vai ei? Jo on niin mitä ajattelet hänen ammatistaan? Jos ei ole niin haittaako se sinua?46739